Ochroniarz pomylił członka Slipknot z natrętnym fanem i... nie chciał go wpuścić na scenę!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jonathan Weiner Nietypowa sytuacja na koncercie Slipknota

Ochrona pomyliła członka Slipknot z natrętnym fanem i... nie chciała go wpuścić na scenę! [WIDEO]

2022-12-08 10:40

Na koncertach dochodzi do różnych sytuacji z udziałem fanów i ochrony. Tym razem do nietypowego zdarzenia doszło na koncercie zespołu Slipknot. Ochrona tak bardzo wzięła sobie do serca swoje zadanie, że... pomyliła jednego z członków grupy z natrętnym fanem i nie chciała go wpuścić na scenę! Jak do tego doszło?

Bardzo często na koncertach dochodzi do nietypowych sytuacji z udziałem ochroniarzy i nieproszonych (na scenę) fanów. Kilka miesięcy temu, w pościgu ochroniarza za natrętnym wielbicielem Rage Against the Machine ucierpiał Tom Morello. Dosłownie w ostatniej chwili fan uskoczył, a ochroniarz i gitarzysta spadli ze sceny - Morello na szczęście nic się nie stało. Jakiś czas temu zaś na koncercie The Black Crowes sami muzycy postanowili się rozprawić z nieproszonym gościem. Chris, wokalista formacji, dźgnął nieproszonego fana statywem swojego mikrofonu, Rich za to zaczął uderzać intruza prosto w klatkę piersiową, swoją gitarę. Ostatecznie mężczyzna spadł ze sceny do publiczności. Teraz do bardzo nietypowej sytuacji doszło na koncercie grupy Slipknot. 

Ochroniarz pomylił członka Slipknot z natrętnym fanem i... nie chciał go wpuścić na scenę!

Zespół grał ostatnio w Guadalajarze w Meksyku i to właśnie tam doszło do tej zabawnej sytuacji. Michael „Tortilla Man” Pfaff, który oficjalnie dołączył do Slipknota w 2021 roku, zszedł na chwilę ze sceny i gdy chciał na nią wrócić... został zatrzymany przez ochronę! Ekipa myślała, że ma do czynienia z natarczywym fanem i dość stanowczo uniemożliwiała mu połączenie się z resztą zespołu. Na szczęście natychmiast zainterweniowali członkowie ekipy koncertowej i Shawn "Clown" Crahan, a Pfaff wszedł triumfalnie na scenę.

Co najśmieszniejsze, swojego kolegi z zespołu nie poznał też... Corey Taylor! Wokalista widząc przepychankę pod sceną krzyknął do, jak się okazało, perkusisty, że musi zostać na ziemi. Cały moment jest widoczny na poniższym nagraniu! 

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Jak na postępowanie ochrony zareagował "Tortilla Man"?

Już po zakończeniu koncertu "Tortilla Man" napisał w komentarzu pod postem z opublikowanym wideo, że jak najbardziej rozumie postępowanie ochrony, która zachowała się jak należy, wykonując swoją pracę. Muzyk napisał, że po prostu chciał się na chwilę zbliżyć do fanów, jednak cóż, wyszło jak wyszło.