Gene Simmons źle się poczuł na koncercie Kiss. Muzyk nie przerwał występu!

i

Autor: MediaPunch/Shutterstock/Rex Features/East News Gene Simmons zachorował na jednym z występów Kiss

Gene Simmons źle się poczuł na koncercie Kiss. Co się stało muzykowi?

2023-04-14 10:26

Zespół Kiss jest właśnie w trakcie swojej pożegnalnej trasy koncertowej. Muzycy występują na całym świecie - już niedługo formacja zawita także do Polski. Życie w trasie to nie jest jednak bułka z masłem, a intensywne koncertowanie może doprowadzić do pogorszenia formy zdrowotnej. Przekonał się o tym Gene Simmons.

Zespół Kiss jest obecnie w trakcie ostatniej części swojej, zapowiadanej jako pożegnalna, trasy koncertowej. W jej ramach formacja zawita także do Polski - legenda shock rocka pojawi się w naszym kraju już 19 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie. Bycie w tak intensywnej trasie, w trakcie której odbywa się bardzo dużo występów, to niezwykle wyczerpujące zajęcie. Przekonał się o tym w środę 12 kwietnia Gene Simmons.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Gene Simmons źle się poczuł na koncercie Kiss

Tego dnia formacja dała występ w w Arena da Amazonia w Manaus. W pewnym momencie jednak basista źle się poczuł - muzyk zaczął dość nerwowo poruszać się po scenie, jednak nie przerwał występu, a w pewnym momencie usiadł i w takiej pozycji kontynuował przez moment pokaz. Po chwili jednak Paul Stanley przerwał koncert i zwrócił się do publiczności słowami: "Będziemy musieli przerwać, żeby się nim zająć. Bo go kochamy, prawda? Dajmy Gene'owi naprawdę głośne oklaski". Po przerwie zespół wrócił do grania. Moment został uwieczniony na nagraniu poniżej.

Co się stało muzykowi?

W czwartek 13 kwietnia muzyk wydał za pośrednictwem swoich social mediów oświadczenie. Simmons napisał, że za jego stan odpowiedzialne były "osłabienie i odwodnienie". Basista zapewnił, że czuje się już dobrze i w piątek 14 kwietnia Kiss zgodnie z planem zagra w Bogocie.

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?