Kiss - prace nad filmową biografią zespołu rozpoczęły się! Podano datę premiery

i

Autor: Materiały prasowe Kiedy ukaże się filmowa biografia Kiss?

Kiss - prace nad filmową biografią zespołu rozpoczęły się! Podano datę premiery

2023-03-23 10:58

O tym, że powstaje filmowa biografia zespołu Kiss wiadomo już od jakiegoś czasu. Temat ucichł, planowane jednak ostatnie koncerty na pożegnalnej trasie formacji stały się idealną okazją, by do niego powrócić! Okazuje się, że prace na planie produkcji rozpoczęły się, a ona sama ujrzy światło dzienne szybciej, niż się wszystkim wydaje!

Przez pięćdziesiąt lat na scenie zespół Kiss zapracował sobie na miano legendy muzyki rockowej. Grupa bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę charakterystycznym wizerunkiem, zachowaniem podczas koncertów i brzmieniem, które oscyluje wokół hard rocka, rocka klasycznego, ale też muzyki disco. W ciągu kariery formacja wydała w sumie dwadzieścia albumów studyjnych i ponad sześćdziesiąt singli. Choć grupa już kilka lat temu zapowiedziała koniec kariery, to wciąż jest w trakcie pożegnalnej trasy. Ta ma się oficjalnie zakończyć dwoma koncertami, które odbędą się w grudniu w słynnym Madison Square Garden. Moment ten stał się idealną okazją, by powrócić do tematu filmowej biografii Kiss!

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Wiadomo, kiedy filmowa biografia Kiss będzie miała swoją premierę!

O tym, że powstaje filmowa biografia Kiss wiadomo już od dłuższego czasu. Formacja ogłosiła wtedy, że produkcja będzie zatytułowana Shout It Out Loud i trafi na platformę Netflix, idąc śladem filmu Brud, czyli historii Panów z Mötley Crüe. Zdradzono wtedy, że wciąż trwają poszukiwania odtwórców głównych ról, temat jednak szybko ucichł - aż do teraz!

Długoletni menedżer Kiss, Doc McGhee, udzielił wywiadu The Rock Experience With Mike Brunn, w którym zdradził dość istotny szczegół. McGhee otwarcie potwierdził, że umowa została oficjalnie sprzedana i prace nad produkcją rozpoczynają się! Menedżer powiedział też, że obraz w reżyserii Joachima Rønninga będzie miał swoją premierę na platformie już w 2024 roku! Scenariusz do filmu powstał już w 2021 roku, a odpowiada za niego Ole Sanders. Na chwilę obecną wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w role członków zespołu.

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?