Gene Simmons dostał ofertę udziału w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Czy zobaczymy pląsającego na parkiecie basistę?

i

Autor: Rex Features/East News Czy Gene Simmons wystąpi w nowej roli?

Gene Simmons dostał ofertę udziału w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Czy zobaczymy pląsającego na parkiecie basistę?

2022-08-18 12:39

“Taniec z Gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Biorą w nim udział największe gwiazdy, reprezentujące różne środowiska artystyczne - aktorzy, wokalistki, modelki i muzycy. Okazuje się, że producentom amerykańskiej edycji zamarzyło się, by na parkiecie potańczył współzałożyciel grupy Kiss, Gene Simmons. Jego odpowiedź na propozycję była jednoznaczna.

Gene Simmons to urodzony w Izraelu muzyk, wokalista, basista i autor tekstów. W wieku ośmiu lat, wraz z matką, przeniósł się on do Stanów Zjednoczonych, gdzie bardzo szybko zainteresował się muzyką, przede wszystkim grą na gitarze, uwielbiał Beatlesów. Już jako nastolatek grał w swoim pierwszym zespole, jednak przełomem w karierze okazało się być założenie przez niego i Paula Stanleya grupy Kiss. Formacja jest obecna na rynku muzycznym od prawie pięćdziesięciu lat, a Simmons i Stanley od samego początku są jej stałymi członkami, dziś będąc już prawdziwymi twarzami Kiss, bez których większość fanów nie wyobraża sobie istnienia zespołu.

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert

Gene Simmons w amerykańskim “Tańcu z Gwiazdami”?

Okazuje się, że 72-letni basista dostał propozycję udziału w amerykańskiej edycji “Tańca z Gwiazdami”! O fakcie tym poinformował na swoim Twitterze sam zainteresowany. Muzyk w bardzo grzeczny, ale prześmiewczy sposób podziękował ekipie programu, ale odmówił wzięcia w nim udziału.

Dziękuję “Dancing with the Stars” za propozycję udziału w show. Z szacunkiem odmawiam. To nie byłoby fair wobec pozostałych uczestników. Dawniej wygrałem konkurs Twista.

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś zobaczyć Gene Simmonsa tańczącego na parkiecie?