GCh+ / Timelaps

i

Autor: Materiały prasowe

GCh+ z dwoma koncertami promującymi album "Timelapse". Szczegóły wydarzeń w Warszawie i Łodzi

2022-05-30 15:45

TimeLapse od GCh+ jest już w sieci. Przyszedł czas na koncert premierowy! To będzie lot w kosmos, którego słuchacze nie zapomną do końca życia. Sprawdźcie szczegóły na temat wydarzeń, które odbędą się w Łodzi i Warszawie.

Pszczelarz, flisak, mechanik, piłkarz i weganin spotkali się w szkole muzycznej. Każdy miał unikalne talenty i grał na innym instrumencie. Każdy z nich marzył o podróżowaniu. Postanowili wyruszyć razem. I to nie jest bajka, ani przypowieść, ani dowcip, To początek historii GCh+. Muzycy łączą ambient, jazz i elektronikę. Łączą akustyczne i syntetyczne brzmienia, by opowiedzieć swoją historię i tworzyć niezwykłe dźwiękowe światy. Zespół tworzy pięciu nietuzinkowych, młodych mężczyzn: gitarzysta Grzegorz Duszak, pianista Piotr Iwański, flecista Łukasz Jankowski, perkusista Radosław Mysłek i kontrabasista Michał Mościcki. GCH+ wydali płytę "TimeLapse" i teraz zagrają nowy materiał dla łódzkiej i warszawskiej publiczności.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

GCh+ z premierowym koncertem "TimeLapse". Gdzie i kiedy zagra zespół?

Panowie z GCh+ jeszcze latem 2022 zagrają w dwóch polskich miastach. Zespół pojawi się 12 czerwca w Warszawie (Bardzo Bardzo) oraz 19 czerwca w Łodzi (P29). Bilety są dostępne na stronie GoOut.net.

TimeLapse - kilka słów o płycie zespołu GCh+

To refleksyjna, tajemnicza muzyka. Z jednej strony jest mocno osadzona w konwencjach, które wszyscy znamy, z drugiej - pełna nieoczywistych połączeń. Mocne perkusyjne bity i tłuste syntezatory łączą się ze zwiewnymi frazami fletu poprzecznego. Nieoczywiste przestrzenie płynnie przechodzą w przejmujące melodie. Motoryczne, rockowe uderzenie zmienia się po chwili w refleksyjną, spokojnie oddychającą balladę. "Marzymy o tym, żeby nasza muzyka zapraszała słuchacza w podróż. W drogę do wnętrza siebie, w której jego wyobraźnia i nasza muzyka otwierają nowe światy i przestrzenie." - wspominają muzycy.