Foo Fighters utworem Rescued zapowiada NOWY album! Kiedy premiera But Here We Are

i

Autor: Materiały prasowe Nadchodzi nowy album Foo Fighters!

Foo Fighters wyda nowy album w marcu? Tajemnicze słowa prezentera radiowego

2023-02-09 10:37

Po tragicznych wydarzeniach z ubiegłego roku, zespół Foo Fighters przygotowuje się do powrotu do regularnego koncertowania. Czyżby nie były to jedyne plany grupy na najbliższe miesiące? Właśnie rozgrzała plotka, jakoby już za chwilę światło dzienne miał ujrzeć... nowy album formacji. Wszystko to za sprawą słów prezentera radiowego.

W Sylwestra stało się jasne, że zespół Foo Fighters będzie kontynuował działalność. W social mediach grupy pojawiło się oficjalne oświadczenie, zapowiadające, że grupa powróci na scenę i stanie się to dosłownie za chwilę. Długo nie trzeba było czekać - w styczniu pojawiły się pierwsze koncertowe ogłoszenia, wiadomo też, że Dave Grohl i spółka zawitają także do Europy. Tajemnicą pozostaje, kto zasiądzie za perkusją nadchodzących pokazów i w związku z tym spróbuje zastąpić zmarłego w marcu ubiegłego roku Taylora Hawkinsa. Wygląda na to, że nie jest to jedyna niespodzianka, jaką dla świata ma Foo Fighters.

Nadchodzi nowy album Foo Fighters?

We wtorek 7 lutego miała miejsce audycja radiowa w Radio X. Jej słuchacze wskazują, że prowadzący ją DJ Chris Moyles puścił klasyczny numer formacji, Walk. Po jego zakończeniu zwrócił się do odbiorców słowami, które wskazują, że w marcu miałby się ukazać nowy album Foo Fighters! Moyels mówił dalej, że jest to zespół w najwyższej formie i już nie może się doczekać nadchodzącego wydawnictwa.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Kocham tę piosenkę tak bardzo – Foo Fighters i "Walk". Mają gotowy nowy album, który ukaże się w, hm, w marcu. Foo Fighters, którego nie mogę się doczekać - powiedział DJ w audycji.

Czego można się spodziewać?

Fani natychmiast zaczęli spekulować. Wielu twierdzi, że w związku z nadchodzącą rocznicą śmierci Hawkinsa (będzie miała miejsce w sobotę 25 marca) ukazać się może albo album zawierający archiwalne, niewydane dotąd nagrania z udziałem perkusisty lub zapis wrześniowych tribute koncertów w hołdzie perkusiście. Fragmentu audycji, w której padają słowa o nowym albumie Foo Fighters można posłuchać poniżej.