Foo Fighters wystąpi horrorze komediowym! Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

i

Autor: Materiały prasowe

Foo Fighters jako Dream Widow, opublikowali nowy numer. Można już go posłuchać w streamingu

2022-02-16 10:45

Foo Fighters pokazali jakiś czas temu, że są zespołem o wielu wcieleniach. Raz grają muzykę disco, a innym razem nagrywają mroczny numer do specyficznego horroru. Tym razem w sieci pojawił się numer formacji Dream Widow, która jest wcieleniem grupy, na potrzeby specjalnego horroru.

Zespół Foo Fighters pokazał ostatnio, że jest dosyć wszechstronny i nie jest niczym strasznym dla nich granie muzyki pop, czy nagrywanie numerów na potrzeby specjalnego horroru. Tak jest tym razem, a Foo Fighters, pod nazwą Dream Widow, postanowili wydać numer na potrzeby horroru 'Studio 666', który został zrealizowany przez zespół.

Co tam w środku gra? Nirvana

Foo Fighters jako Dream Widow, opublikowali numer 'March Of The Insane', który promuje horror 'Studio 666'

Zespół Dream Widow, to fikcyjna grupa, która pojawia się w filmie i jak mówi Dave Grohl:

Wokalista oszalał i zamordował cały zespół z powodu różnic artystycznych.

O co w ogóle chodzi z filmem 'Studio 666'? Jest to horror muzycznym, który realizuje Foo Fighters. Fabuła jest prosta, zespół przybywa do klubu i nagle jest świadkiem zjawisk paranormalnych. Jak mówi Dave Grohl:

Jak w przypadku większości rzeczy związanych z zespołem, „Studio 666” zaczęło się od szalonego pomysłu, który przerodził się w coś znacznie większego niż się spodziewaliśmy. Film nakręciliśmy w tym samym domu, w którym nagraliśmy „Medicine At Midnight”. Chcieliśmy uchwycić klasyczną magię naszych ulubionych rockowych filmów, ale z zabawnym gore, które daje czadu. Bądźcie gotowi na śmiech, krzyki i machanie głową przy popcornie.

Film ma pojawić się w Ameryce 25 lutego, jednak data światowej premiery nie została jeszcze ogłoszona. Posłuchajcie numeru 'March Of The Insane':

Sonda
Jesteś fanem horrorów?