Five Finger Death Punch zagrają w Warszawie! Data, miejsce, support, bilety na wydarzenie

i

Autor: Materiały prasowe Five Finger Death Punch, koncert, Warszawa

Five Finger Death Punch zagrają w Warszawie! Data, miejsce, support, bilety na wydarzenie

2022-07-04 15:51

Five Finger Death Punch - jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych zagra w Warszawie, a wspierać go będą inne uwielbiane kapele w postaci supportów. Kiedy konkretnie grupy zawitają do naszego kraju i gdzie odbędą się występy? Jak i za ile kupić wejściówki? Sprawdźcie informacje poniżej!

Five Finger Death Punch mają na swoim koncie ponad 7,6 miliarda streamów, 3 miliardy wyświetleń wideo i nadal biją rekordy na całym świecie. W latach 2018-2020 ponad milion osób kupiło bilety na ich koncerty. Zespół zajmuje drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hard rockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice. Grupa ma na koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 oraz 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat. Ich kariera nie zwalnia tempa, a grupa niedawno podpisała kontrakt z Better Noise Music. Od czasu wydania debiutanckiego albumu "The Way of the Fist" w 2007 roku, zespół wydał sześć płyt, które pokryły się złotem lub platyną przyznanymi przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Grupa ma również na koncie dwa świetnie sprzedające się albumy Greatest Hits (A Decade of Destruction I i II).

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Five Finger Death Punch  - jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych 

Five Finger Death Punch zdobył niezliczoną ilość międzynarodowych nagród i wyróżnień. Wśród nich znajduje się prestiżowe wyróżnienie Soldier Appreciation Awar, które w 2016 roku postanowiła przyznać grupie amerykańska organizacja The Association Of The United States Army. Zespół otrzymał ją za udzielanie wsparcie żołnierzom, a jedynym poprzednim laureatem był ... Elvis Presley. Ich ostatnia płyta "F8" wyprodukowana przez Kevina Churko zadebiutowała na #1 miejscu na wielu rockowych listach przebojów na całym świecie. Płyta uplasowała się również w Top 10 Mainstream m.in. w USA, Austrii, Australii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i innych krajach. "F8" zawiera trzy przebojowe single "Inside Out", "A Little Bit Off" i "Living The Dream".

Five Finger Death Punch zagrają w Warszawie! Data, miejsce, bilety, supporty.

6 lipca zespół Five Finger Death Punch zagra w COS Torwar w Warszawie. Jako support usłyszeć będzie można kapele The Kroach i Solence. Bilety na to wydarzenie dostępne są na tej stronie. Warto jednak pamiętać, że oddzielny koncert Five Finger Death Punch oznacza, że nie odbędzie się Impact Festival, w związku z czym organizator informuje, że:

Bilety zakupione na IMPACT Festival 2022 zaplanowany na 6 lipca 2022 w TAURON Arenie Kraków można wymieniać na bilety na koncert w COS Torwar w Warszawie. Bileteria, za pośrednictwem której zakupiliście Państwo bilety, skontaktuje się z Wami