Fall Out Boy w Polsce! Szczegóły koncertu

i

Autor: Materiały prasowe Fall Out Boy zagrają na Torwarze

Fall Out Boy w Polsce! Szczegóły koncertu

2023-10-16 10:04

To musiało nastąpić! Po zapowiedzianej niedawno, pierwszej od 5 lat płycie, Fall Out Boy ogłaszają europejską trasę koncertową, która zacznie się 17 października 2023 roku właśnie w Polsce. Ich pierwszy headlinerski koncert nad Wisłą odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Zespół zaczynał jako sensacja undergroundowej sceny hardcore, jednak zamiłowanie do nośnych melodii oraz inspiracje sceną emo błyskawicznie uczyniły z nich jedną z najpopularniejszych pop-punkowych formacji ostatnich 20 lat. Obecnie mogą pochwalić się milionami sprzedanych albumów oraz całym workiem multi-platynowych hitów. Na czele Fall Out Boy stoi obdarzony imponującym głosem wokalista Patrick Stump oraz charyzmatyczny, uwielbiany przez tabloidy basista Pete Wentz. Zapowiadany na 24 marca ósmy album “So Much (For) Stardust” jest swoistym powrotem do korzeni. Płyta ukazała się pod szyldem wytwórni Fueled By Ramen, która wydała debiutancki album Fall Out Boya. Producentem krążka został natomiast po raz kolejny Neal Avron, wcześniej współpracujący z grupą przy kultowych albumach “From Under the Cork Tree”, “Infinity on High” oraz “Folie à Deux”.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Fall Out Boy w Polsce - bilety, data, miejsce [SZCZEGÓŁY]

17 października 2023 na warszawskim Torwarze z pewnością będzie niezapomnianym wieczorem, również dlatego że przed Fall Out Boy zagra wymykająca się wszelkim klasyfikacjom PVRIS oraz uwielbiany przez polską publiczność nothing,nowhere.

Bilety w cenie od 149 zł trafiły do ogólnej sprzedaży 17 lutego o 10:00, a od 15.02 są dostępne w pre-sale’ach razem z płytą zespołu oraz u organizatora Fource Entertainment.

Fall Out Boy - czasówka

Znany jest już harmonogram godzinowy wydarzenia - sprawdź go poniżej!

Fall Out Boy w Warszawie - timetable

  • 17:00 - drzwi
  • 18:00 - nothing,nowhere.
  • 18:50 - PVRIS
  • 19:50 - Fall Out Boy