Evanescence w Polsce! Zespół zagra w Warszawie!

i

Autor: Materiały prasowe Evanescence na koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Evanescence wraca do Polski! Zespół zagra w Warszawie!

2023-06-02 9:35

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej grupy Evanescence – zespól wraca do Polski. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie!

Evanescence zaczęli karierę od trzęsienia ziemi – singel „Bring Me To Life” katapultował zespół na szczyt (Grammy od razu za debiut nie zdarza się co dzień) i przywrócił nam wszystkim wiarę w moc rocka, który na początku XXI wieku wydawał się w odwrocie. Powrót zespołu do doskonałej formy zauważyli też i od lat doceniają polscy fani.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

Evanescence na koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Grupa miała wystąpić w naszym kraju już w ubiegłym roku. Występ został jednak odwołany z powodu problemów zdrowotnych Amy Lee. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy czekali, by zobaczyć formację na żywo! Już 5 czerwca zespół zawita do Polski. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży na: bit.ly/Evanescence-Bilety

Uwaga! Dla wszystkich, którzy w grudniu nie zwrócili biletu i byli na koncercie Within Temptation, mimo nieobecności Evanescence z powodu nagłej choroby wokalistki, przewidzianoi specjalną zniżkę.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.