Evan Rachel Wood ponownie uderza w Marilyna Mansona! Nietypowe żądanie

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/Isabelle Vautier / Starface/STARFACE PHOTO /East News Ciąg dalszy sprawy Evan Rachel-Wood-Marilyn Manson

Evan Rachel Wood ponownie uderza w Marilyna Mansona! Wysunęła żądanie

2023-07-18 15:09

Od kilku miesięcy sprawa oskarżeń przeciwko Marilynowi Mansonowi nieco przycichła, od czasu do czasu jednak wraca na świecznik - tak jak ma to miejsce teraz. Była partnerka muzyka, aktorka Evan Rachel Wood, właśnie udowodniła, że ma w planach dalej ciągnąć sprawę, a w związku z tym wysunęła żądanie w kierunku byłego partnera.

Problemy Marilyna Mansona na dobre rozpoczęły się dwa lata temu. To w 2021 roku popularna aktorka Evan Rachel Wood, prywatnie była narzeczona muzyka, opisała w swoich social mediach liczne nadużycia, jakich miała doznać ze strony byłego partnera. Bardzo szybko do opinii publicznej zaczęły zgłaszać się kolejne kobiety, które przedstawiały obraz bardzo podobnych przeżyć. Manson oczywiście nie przyznał się do żadnych oskarżeń i sam pozwał byłą narzeczoną oraz jej partnerkę, Ashley „Illmę” Gore, oskarżając je o zniesławienie. W kolejnych miesiącach w stronę Briana Warnera zaczęto wysuwać coraz więcej oskarżeń, w tym te, dotyczące wieloletniego wykorzystywania nieletniej, z częścią kobiet zaś udało mu się zawrzeć porozumienie. Evan Rachel Wood nie zamierza się jednak tak łatwo poddawać.

Historia z Koprem: Największy skandal w historii polskiego rocka

Evan Rachel Wood zamierza dalej pozywać Mansona

W maju sąd w Kalifornii odrzucił część wniosku, w którym Manson oskarża byłą partnerkę o zniesławienie i nie przyjął jako dowodu zeznań pod przysięgą modelki Ashley Morgan Smithline, która stwierdziła, że została zmanipulowana przez aktorkę, stąd jej oskarżenie przeciwko muzykowi. Sąd odrzucił m.in. twierdzenia Mansona, iż ​​​​Wood złożyła jako dowód fikcyjny list FBI i że utworzyła listę kontrolną dla rzekomych ofiar Mansona, na podstawie której te miałyby składać roszczenia, ten jednak wciąż może dochodzić tego, jakoby była partnerka dokonała jego zniesławienia. Ona jednak także zamierza podejmować dalsze działania.

Evan Rachel Wood ma żądania wobec byłego partnera!

Teraz serwis internetowy Radar Online dotarł do dokumentów sądowych, z których wynika, że aktorka zwróciła się do sądu, by ten zasądził przyznanie jej od byłego partnera 346 470 dolarów zwrotu za honoraria adwokackie, do tego domaga się ona kolejnych 9 193 dolarów na pokrycie kosztów sądowych. Zażądała ona również kolejnych 22 000 dolarów na odpowiednie przygotowanie obecnego wniosku i kolejne 10 000 dolarów, które zamierza przeznaczyć na działania w przyszłości, czyli łącznie około 387 800 dolarów. Przedstawiciele muzyka na chwilę obecną nie odpowiedzieli na te żądania.