Eska ROCK

i

Autor: Eska ROCK

I STAŁ SIĘ NOWY ROCK

Eska ROCK od 2 lipca w 9 miastach w Polsce!

2024-07-02 15:20

2 lipca radio Muzo FM zmienia nazwę nadawanego programu na Eska ROCK, jednocześnie Eska ROCK w Warszawie zmienia nazwę na Eska ROCK Warszawa. Marka Eska ROCK ze swoim nowym linerem „Dobrze Rockuje” pojawi się, poza Warszawą, we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Kielcach, Gdańsku, Poznaniu i Łodzi.

„Niezwykle się cieszę, że formuła programowa, którą wraz z zespołem realizujemy z powodzeniem od 10 lat na najbardziej konkurencyjnym rynku w Warszawie, będzie od dziś docierać do słuchaczy i fanów rocka w innych miastach w Polsce. Mieliśmy bardzo dużo sygnałów od słuchaczy, że czekają na nasz program z dużą niecierpliwością” – mówi Zbyszek Frączek, dyrektor programowy radia Eska ROCK.

Eska ROCK pasek

i

Autor: Eska ROCK

Do zespołu programowego w Muzo FM, dla realizacji programu pod nową nazwą, dołączy zespół Eski ROCK. Ponadto stacja wzbogaci się o nowe pasma i osobowości. Program weekendowy „Strefa Gastro”, poświęcony kulturze kulinarnej z różnych zakątków świata, poprowadzi Paweł Loroch. Z kolei Hirek Wrona będzie gospodarzem audycji „Kind of jazz” poświęconej różnym obliczom muzyki, nie tylko jazzowej.

"Radio było, jest i będzie moją największą medialna miłością. To teatr wyobraźni, w którym można opowiadać o pięknej muzyce wydanej bajecznie na płytach. Ta bajka wciąga słuchacza w tajemniczą interakcję z prowadzącym. Są i blisko i daleko od siebie, ocierają się o intymność pozostając sobie obcym. Jazz jest najlepszym gatunkiem muzycznym do pielęgnowania tych magicznych relacji. Nowy Orlean – gdzie powstał – do dziś jest wciągającym, pełnym funkującej atmosfery i tętniący nieziemskim groovem miastem. Witam w Kind of Jazz" – zaprasza na swój program Hirek Wrona.

„Kiedy rozmawialiśmy o projekcie nowej audycji, która ma opowiadać o różnych gatunkach muzycznych pozornie bardzo odległych od siebie, Hirek od razu zasypał mnie dużą ilością informacji o egzotycznych kolaboracjach artystów jazzowych, blues’owych, rockowych, a gdy wspomniał o artyście, dzięki któremu można połączyć twórczość Ala Di Meoli i System of a Down, wiedziałem, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie zdradzę tego elementu, zachęcam do posłuchania opowieści muzycznej Hirka” – komentuje Zbyszek Frączek.

Premiera nowej audycji w Esce ROCK już w najbliższą niedzielę o godz. 21:00.

Listen on Spreaker.