Elder

i

Autor: Materiały prasowe

Elder wyrusza w trasę i odwiedzi cztery miasta w Polsce! Gdzie zagra amerykański zespół?

2022-05-02 15:18

Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów psychodeliczno-rockowych ostatnich lat wystąpi w maju na 4 koncertach w Polsce! Amerykańska grupa Elder zagra na scenach klubów w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie! Wszystkie szczegóły na temat wydarzeń w poszczególnych miastach znajdziecie poniżej.

Elder na czterech koncertach w Polsce 2022! Ciężkie, psychodeliczne dźwięki wymieszane z progresywnymi elementami - tak w największym skrócie można opisać muzykę Elder, którą ciężko gatunkowo zaszufladkować. Grupa wydała do tej pory 5 albumów i kilka mniejszych materiałów, a dyskografię Amerykanów zamyka "A Story of Darkness & Light” - krążek nagrany we współpracy z niemieckim Kadavar, który ukazał się pod nazwą Eldovar. Obecnie muzycy kończą pracę nad swoim kolejnym materiałem i nie mogą doczekać się powrotu na sceniczne deski! W Polsce zamierzają pokazać się szerokiej publiczności i wybrali aż cztery miasta, w których zaprezentują swoją twórczość.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

Elder - koncerty 2022. Gdzie zagra amerykańska kapela?

Zespół Elder na swojej trasie zaznaczył cztery polskie miasta, w których zamierza się pojawić ze swoja muzyką. Amerykanie wystąpią w Poznaniu (10 maja, Pod Minogą), w Gdańsku (11 maja, Drizzly Grizzly), we Wrocławiu (21 maja, Akademia) oraz Krakowie (22 maja, Zaścianek). Bilety można nabyć na stronach: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet lub Eventim.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?