Edyta Bartosiewicz

i

Autor: Materiały prasowe

festiwale i showcase

Edyta Bartosiewicz zaprezentuje Solo Act na Great September Showcase Festival & Conference 2024!

2024-06-21 11:03

Wybitna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, od lat konsekwentnie idąca własną drogą. Nagrała dziewięć solowych płyt, które sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy i przyniosły jej sześć Fryderyków oraz wiele innych branżowych nagród. Serca Polaków podbiła m.in. „Snem”, „Skłamałam” czy „Jenny” – piosenkami, które do dziś inspirują kolejne pokolenia słuchaczy i twórców.

Ostatnie 2 lata są dla Edyty Bartosiewicz bardzo udane. W 2023 roku zagrała dwie edycje trasy Solo Act. Bilety na te wydarzenia były wyprzedane na długo przed koncertami. Niedawno artystka zakończyła trasę po Europie. Jej występy także tam spotkały się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Zapraszamy teraz do Łodzi – Edyta Bartosiewicz wystąpi 12-14 września podczas festiwalu Great September.

Najlepsze wokalistki rockowe - Polska

O wydarzeniu

Great September Showcase Festival & Conference oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń zapraszają 12-14 września do Łodzi na trzecią edycję wielkiego święta polskiej muzyki! Karnet na wszystkie dni festiwalu, obejmujący również wstęp na część konferencyjną i wydarzenia dodatkowe jest teraz dostępny TU.

Oto nasz wybór najważniejszych polskich płyt z lat 90.