Eddie Vedder zapowiada solowy album! Kiedy premiera krążka?

i

Autor: Materiały prasowe

Eddie Vedder zapowiada solowy album! Kiedy premiera krążka?

2021-09-09 10:57

Eddie Vedder, frontman legendarnego zespołu Pearl Jam, prezentuje pierwszy solowy singiel z nadchodzącego albumu 'Earthling'. Poznaliśmy pierwsze szczegóły solowego albumu wokalisty.

Przy tworzeniu piosenki Vedder po raz pierwszy współpracował z producentem Andrew Wattem. Pojawił się już pre-order do limitowanej edycji 7 calowego winyla, na którym znajduje się 'Long Way' oraz 'The Haves', który wkrótce będzie miał swoją premierę. Krążek można zamówić poprzez fanklub Pearl Jam Ten Club.

EskaROCK Live - Happysad - zapowiedź

Ostatnio Eddie był zajęty współpracą z Glenem Hansardem przy komponowaniu 8 nowych utworów na soundtrack do filmu 'Flag Day'. Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się również dwa utwory córki wokalisty Olivii Vedder. Film reżyseruje i również w nim występuje Sean Penn.

W najbliższym czasie Vedder wystąpi z Pearl Jam na kilku festiwalowych koncertach, w tym Sea.Hear.Now. Festiwal 18 września, Ohana Festival 26 września i ponownie podczas Ohana Festival Encore Weekend 1 i 2 października. Ponadto Vedder zaprezentuje również specjalny solowy set na Ohana Festival 25 września. Pełne daty tras koncertowych można znaleźć na stronie www.pearljam.com/tour

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu