Kwartet Proforma prosi o pomoc. Chodzi o wydanie albumu z piosenkami Lonarda Cohena

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=-5chZC5-NQA

Kwartet Proforma prosi o pomoc. Chodzi o wydanie albumu z piosenkami Leonarda Cohena

2021-09-09 14:39

Jakiś czas temu, Kwartet Proforma zapowiadał specjalną płytę z piosenkami Leonarda Cohena. Niestety, album cały czas się nie ukazał, a teraz grupa prosi o pomoc, by móc go wydać. Co stoi na przeszkodzie?

Jakiś czas temu, Kwartet Proforma informował o tym, że tworzy płytę z piosenkami Leonarda Cohena. Na krążku zapowiadani byli goście i jak dotąd nic więcej nie wydarzyło się w kontekście albumu. Okazuje się, że zespół napotkał pewne problemy z wydawcą i teraz musi poprosić o pomoc fanów.

EskaROCK Live - Happysad - zapowiedź

Kwartet Proforma ma problem z wydawnictwem. Grupa prosi o pomoc fanów

Album 'Leonard Cohen. Wiemy, kim jest' czeka na publikacje i jak się okazuje, zespół potrzebuje na jego wydanie 30 tysięcy złotych! Połowa kwoty została uzbierana, a w opisie zbiórki zespół tłumaczy, dlaczego taka kwota jest potrzebna:

Trzy lata temu nagraliśmy płytę z piosenkami Leonarda Cohena w tłumaczeniu Daniela Wyszogrodzkiego. Utwory zaprezentowane na albumie pochodzą (z jednym wyjątkiem) z okresu dojrzałej twórczości artysty, którego album „Ten New Songs” (2001) zyskał w Polsce ogromną popularność. Nagrany przez nas materiał do dziś jednak nie ujrzał światła dziennego (i nocnego) ze względu na kwestie proceduralne. Chcemy, żeby płyta ukazała się 5 listopada 2021 roku, ale aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy! Musimy wykupić gotowy materiał od dużej wytwórni płytowej, która sfinansowała nagrania – po czym wycofała się z wydania płyty. W nagraniach wzięli udział znakomici goście – po jednej piosence zaśpiewali Kazik Staszewski, Roman Kostrzewski, Tomasz „Titus” Pukacki oraz Arkadiusz Jakubik. Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej nieszablonowej akcji crowdfundingowej.

Grupę można wesprzeć na stronie ODPALPROJEKT.PL, poniżej możecie sprawdzić zapowiedź płyty:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć