Zabawa w Indian czy powrót do korzeni? Zespoły, które inspirowały się rdzennymi kulturami

i

Autor: Rex Features/East News Ed Sheeran Warszawa - najważniejsze informacje

Ed Sheeran na dwóch koncertach w Warszawie! Daty, support, bilety, rozpiska godzinowa

2022-08-24 13:56

Już w tym tygodniu odbędą się dwa wyczekiwanego koncerty Eda Sheerana! Brytyjski muzyk zagra na warszawskim Stadionie Narodowym w ramach trasy koncertowej "+ - = ÷ x Tour". Kiedy dokładnie będą miały miejsce występy? Kto zagra w ramach supportu? Jak prezentuje się rozpiska godzinowa? Czy są jeszcze dostępne bilety w sprzedaży? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje!

Ed Sheeran to obecnie jeden z najpopularniejszych brytyjskich muzyków. Od momentu pełnoprawnego debiutu w 2011 roku, czyli wydania singla The A Team, pozostaje on jednym z najlepiej sprzedających się artystów na całym świecie, a dwa z jego wydawnictw znajdują się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytani. Sheeran ma na koncie pięć albumów studyjnych - +, x, ÷, No.6 Collaborations Project i wydany w październiku ubiegłego roku =. To właśnie w ramach promocji tego krążka artysta wyruszył w światową trasę koncertową "+ - = ÷ x Tour" (wymawiane "The Mathematics Tour"). Ed zawita także do Polski i to aż na dwa koncerty!

Majka Jeżowska w Esce ROCK! Artystka o Dniu Matki, Nergalu, Pol'and'Rock Festival i vlogowaniu

Ed Sheeran na dwóch koncertach w Warszawie! Daty, support, bilety

Ed Sheeran zagra na warszawskim Stadionie Narodowym już w czwartek i piątek 25 i 26 sierpnia! W ramach supportu wystąpią dwie brytyjskie artystki - Maisie Peters i Cat Burns. Bilety na wydarzenie w cenie od 319 zł (na 25 sierpnia) i 249 zł (na 26 sierpnia) wciąż są dostępne w sprzedaży pod linkiem

Ed Sheerann - rozpiska godzinowa koncertu. Czy dach na Narodowym będzie otwarty?

Znana jest już także rozpiska godzinowa koncertu! Otwarcie bram nastąpi o godzinie 16:00, po występach supportów na scenie pojawi się główny zainteresowany, poniżej znajdziesz dokładny harmonogram, jednak uwaga, ma on charakter orientacyjny! Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

  • 15.00 – otwarcie bramy nr 11 – Płyta/GA
  • 16.00 - otwarcie bram PGE Narodowego
  • 18.00 - Cat Burns
  • 19.00 - Maisie Peters
  • 20.15 - Ed Sheeran
  • 22.30 - zakończenie koncertu

Ze względu na panujące od kilku tygodni upały, uczestnicy i uczestniczki wydarzenia pytają, czy w dniach koncertów dach na Narodowym będzie otwarty, czy zamknięty. Okazuje się, że zarówno 25 i 26 sierpnia dach pozostanie otwarty. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie organizatora.