Dżem

i

Autor: Materiały prasowe

Dżem w Warszawie 2022 - bilety, daty i miejsce dwóch koncertów bluesowej kapeli

2022-06-07 14:23

Giganci polskiego blues-rocka powracają do Warszawy! Dżem zagra dwa koncerty w Klubie Stodoła. Ogłoszono daty występów, na których z pewnością nie zabraknie takich hitów jak: ”Wehikuł czasu”, ”Whisky” czy ”Czerwony jak cegła”. Bilety na wydarzenia dostępne już w sprzedaży!

Dżem - Warszawa 2022. Kiedy i gdzie zagra kultowa kapela? Choć muzyczna Polska poznała ten zespół na początku lat 80, to tak naprawdę korzenie grupy sięgają dużo, dużo dalej. Aż do roku 1973, kiedy to raczej niezobowiązująco grywali ze sobą bracia Beno (gitara basowa) i Adam (gitara) Otrębowie oraz Paweł Berger (piano) i Aleksander Wojtasiak (perkusja). W 1973 do zespołu dołączył wokalista Ryszard Riedel, a następnie w 1978 roku - gitarzysta Jerzy Styczyński. Dzisiaj grupa ma już na swoim koncie szesnaście albumów studyjnych, występy na scenach większości polskich festiwali oraz koncertowanie na jednej scenie m.in. przed The Rolling Stones, Ericem Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd oraz AC/DC. W kwietniu 2018 cover legendarnego „Wehikuł Czasu” w Tauron Arenie Kraków wykonała nawet sama Metallica! Teraz Dżem zmierza do Warszawy na dwa koncerty. Sprawdźcie szczegóły!

Co tam w środku gra - Yugopolis

Dżem w Warszawie 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Dżem wpisał się na stałe w zimowy harmonogram koncertowy Klubu Stodoła, który corocznie wypełnia się po brzegi kilkoma pokoleniami. W tym roku zespół zagra zagra w warszawskiej Stodole 2 oraz 3 grudnia 2022. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży w kasie klubu i na stronach www.stodola.pl, a także www.ticketclub.pl.