Dropkick Murphys w Warszawie 2023 - bilety, data, miejsce, support. Wszystko, co musisz wiedzieć

i

Autor: Materiały prasowe Dropkick Murphys już w przyszłym roku zagrają w Polsce!

Dropkick Murphys w Warszawie 2023 - bilety, data, miejsce, support. Wszystko, co musisz wiedzieć

2022-07-26 15:41

Słynąca z niesamowitych koncertów, powstała na przedmieściach Bostonu w 1996 roku grupa Dropkick Murphys zagra w Warszawie już w przyszłym roku! Gdzie i kiedy konkretnie zagra legenda celtyckiego punku? Gdzie i za ile można kupić bilety? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej!

Słynąca z niesamowitych koncertów, powstała na przedmieściach Bostonu w 1996 roku grupa Dropkick Murphys doskonale łączy melodykę tradycyjnej muzyki irlandzkiej z wybuchową energią punka i hardcore'u. Obok tradycyjnego rockowego instrumentarium kapela często korzysta z akordeonu, banjo, mandoliny, czy gwizdków. Trzon zespołu stanowią muzycy o najdłuższym stażu, czyli Ken Casey, Al Barr i Matt Kelly. Skład uzupełniają James Lynch, Tim Brennan i Jeff DaRosa. Panowie nie próbują wymyślać koła na nowo, lecz za każdym razem serwują pełną szczerej energii mieszankę elementów folkowych i punkowych. Docenieni w USA zostali, otrzymując platynową płytę za album The Warrior's Code. Choć o wiele większy rozgłos dało Dropkick Murphys wykorzystanie przez Martina Scorsese ich wykonania utworu I'm Shipping Up To Boston w nagrodzonym Oscarem filmie Infiltracja. Singel z tym kawałkiem uzyskał w USA status podwójnej platyny.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Dropkick Murphys w Warszawie 2023 - bilety, data, miejsce, support

Podczas zimowej trasy Amerykanie będą promować swój najnowszy album - Turn Up That Dial, który ukazał się 30 kwietnia 2021 roku nakładem ich własnej wytwórni (Born & Bred Records). W jej ramach Dropkick Murphys zagrają też w Warszawie, a dokładnie w EXPO XXI 30 stycznia 2023 roku! Bilety w cenie od 169 zł są dostępne w sprzedaży pod linkiem.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?