Dom, w którym dorastał Lars Ulrich wystawiony na sprzedaż za POWALAJĄCĄ kwotę!

i

Autor: Invision/Invision/East News Można kupić dom z dzieciństwa Larsa Ulricha

muzyczne wiadomości

Dom, w którym dorastał Lars Ulrich wystawiony na sprzedaż za POWALAJĄCĄ kwotę!

2024-04-22 11:14

Jak to mówią, nic nie jest wieczne. Okazuje się, że z symbolem swojego dzieciństwa i młodości postanowił pożegnać się Lars Ulrich. Na sprzedaż trafiła imponująca posiadłość, położona w Danii, w której przez pierwsze 17 lat swojego życia mieszkał obecny perkusista Metalliki. Dom warty jest obecnie naprawdę sporo!

Cały świat poznał Larsa Ulricha jako założyciela i perkusistę zespołu Metallica. Postanowił on założyć własną grupę mając zaledwie osiemnaście lat, a działo się to raptem rok po przeprowadzce Larsa i jego rodziny z Danii do Stanów Zjednoczonych, dokładnie do Kalifornii. Ulrich spędził dzieciństwo i dorastał w gminie Gentofte, w dzielnicy Hellerup we wschodniej części Danii w imponującym domu.

Posiadłość została zbudowana w 1907 roku, a zaprojektował ją słynny architekt Carl Brummer. Okazuje się, że teraz, cztery miesiące po śmierci ojca Larsa Ulricha - uznanego tenisisty Torbena Ulricha, dom został wystawiony na sprzedaż.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Rodzinny dom Larsa na sprzedaż

Okazała posiadłość, położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic wschodniej Danii została wystawiona na sprzedaż, a w Internecie znaleźć można bardzo szczegółową ofertę. Wynika z niej, że dom ma powierzchnię aż 538 m2, a położony jest na działce, liczącej 1087 m2, liczy sobie trzy piętra, kilka sypialni i pokoi, dwie łazienki i cztery toalety, balkon, duży garaż, a do tego wyróżnia go niepowtarzalna architektura.

Z zamieszczonego ogłoszenia wynika, że przez ostatnie dwadzieścia lat dom łączył funkcje biznesowe i mieszkalne i znajdowały się w nim m.in. klinika leczenia niepłodności. Sprzedający zapewniają, że posiadłość utrzymana jest w bardzo dobrym stanie, a w jej okolicy znajdują się basen, sklepy, renomowane szkoły i wiele zielonych zakątków. Dom, w którym dzieciństwo i młodość spędził Lars Ulrich wyceniono na imponującą kwotę 48 milionów duńskich koron, czyli prawie siedem milionów dolarów, czyli prawie 28 milionów polskich złotych! Ogłoszenie jest dostępne pod linkiem, poniżej zaś można zobaczyć nagranie sprzed lat, na którym Lars oprowadza po swojej rodzinnej posiadłości.

Sprawdź się w quizie o Metallice:

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?