DEEP PURPLE prezentują klip do singla 'Oh Well'. Produkcja zapowiada nowy krążek zespołu

i

Autor: Materiały prasowe

Dlaczego Deep Purple tak długo kończą karierę? Ujawnił to Roger Glover

2021-11-29 12:17

Deep Purple już jakiś czas temu zapowiadali koniec, jednak nadal koncertują i wydali nawet nową płytę! W końcu zapytano artystów, jak rozumieć ich pożegnanie z fanami i ogólne zakończenie kariery? Roger Glover odpowiedział, jaki jest punkt widzenia w zespole.

Deep Purple twierdzą, że kończą karierę, jednak co chwilę pojawiają się nowe okoliczności, które pokazują, że grupa chyba nie ma zamiaru żegnać się ze sceną i fanami. Jak to wygląda? Trasa 'The Long Goodbye Tour' została przerwana przez pandemię, a w międzyczasie grupa wydała nowy album. Co dalej jest w planach zespołu?

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Dlaczego Deep Purple tak długo kończą karierę? Ujawnił to Roger Glover

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, który przeprowadził Wiesław Weiss, Roger Glover powiedział, jak wygląda temat zakończenia działalności Deep Purple:

Najważniejszym słowem w nazwie „Długie pożegnanie”jest „długie”. I nie usłyszysz ode mnie, że zespół zakończy działalność koncertem tego i tego dnia w Tokio, Nowym Jorku, Londynie czy gdziekolwiek. Idea ostatniego koncertu, z fanfarami na pożegnanie, w ogóle do mnie nie przemawia. Chcę grać tak długo, jak długo będzie to możliwe. Oczywiście nadejdzie taki dzień, kiedy będziemy musieli zejść ze sceny. Ale nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy to nastąpi. Co więcej, nie chcę tego przewidywać. Nie chcę tego wiedzieć.

Sonda
Czy Deep Purple powinni zakończyć karierę?