Dezerter - wiosenna trasa koncertowa

i

Autor: Fot. Małgorzata Wasilewska

Dezerter - Idi: zespół opublikował mocny numer o obecnej sytuacji

2022-03-16 10:31

Zespół Dezerter powraca z nowym, bardzo ważnym singlem. To utwór "IDI”, odnoszący się do tragicznej sytuacji w Ukrainie. Grupa napisała także kilka krótkich zdań na temat utworu, który jest kolejnym, ważnym głosem ze strony świata muzycznego.

Sytuacja w Ukrainie jest bardzo ciężka i mimo odwagi Ukraińców, bardzo ciężko jest przepędzić wroga z terytorium kraju. W pomoc angażuje się wiele krajów, ale także muzycy starają się wyrazić swoje wsparcie, poprzez muzykę, która się pojawia. Specjalny utwór udostępniła grupa Dezerter, która postanowiła przekazać dochód z utworu, na rzecz poszkodowanych Ukraińców.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Dezerter - Idi: zespół opublikował mocny numer o obecnej sytuacji

Jak napisała grupa w krótkim przekazie:

Nikt z nas nie spodziewał się, że zamiast na wiosnę będziemy czekać na koniec wojny. Jako zespół postanowiliśmy zabrać głos w tej bardzo ważnej i dręczącej nas sprawie. Tyle możemy zrobić. Kontynuujemy zatem akcję pomocy uchodźcom z Ukrainy, rozpoczętą aukcjami płyt oraz zbiórkami na koncertach. Dochód z odtworzeń piosenki "IDI” przeznaczamy na ten szczytny cel. Słuchajcie zatem jak najwięcej, aby zebrała się jak największa kwota.

Dochód z odtworzeń na streamingu i Youtube, trafi na konto Fundacji Ocalenie i zostanie w całości przekazany uchodźcom z Ukrainy.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]