Behemoth, Slayer, Anthrax, Lamb of God i Testament na wspólnej trasie. Szczegóły występów

i

Autor: Behemoth, Slayer, Anthrax, Lamb of God i Testament na wspólnej trasie. Szczegóły występów/screen: youtube.com/user/Behemothofficial

Behemoth wypowiedział się na temat koncertów w Rosji. Jest specjalne oświadczenie

2022-03-16 9:06

Wojna w Ukrainie porusza każdego i trudno obok tego tematu przejść obojętnie. Grupa Behemoth postanowiła zareagować na sytuację, publikując specjalne oświadczenie, które dotyczy koncertów w Rosji.

Inwazja Rosji na tereny Ukrainy, to coś co szokuje wszystkich i trudno przejść obok tego obojętnie. Konflikt trwa już trzy tygodnie i trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy wszystko się zakończy. Na te wydarzenia nie są obojętni artyści, którzy reagują na agresje Rosji, wycofując się z rosyjskich koncertów, festiwali czy wycofując swoją muzykę ze streamingu w Rosji. Teraz oświadczenie wydała grupa Behemoth, która postanowiła stanowczo potępić działania Rosjan.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Behemoth wypowiedział się na temat koncertów w Rosji. Jest specjalne oświadczenie

W specjalnym oświadczeniu zespołu Behemoth, możemy przeczytać:

Ogłaszamy odwołanie naszych koncertów w Rosji i Ukrainie w kwietniu. Potępiamy atak na życie i wolność Ukraińców i wspieramy ich dzielny opór. Przełożenie koncertów na inny termin jest niemożliwe.

Przypomnijmy, że Behemoth ostatni raz grał w Rosji, w 2014 roku i wtedy grupa otrzymała zakaz występów na 5 lat. Zespół miał wrócić na koncerty do Rosji w 2020 roku, jednak plany pokrzyżowała pandemia. 

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu