Były wokalista Asking Alexandria ma się dobrze i dementuje plotkę, że zginął w Ukrainie

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=lWMPtWRI02I

Były wokalista Asking Alexandria ma się dobrze i dementuje plotkę, że zginął w Ukrainie

2022-03-15 10:30

Niedawno siec obiegła informacja, że były wokalista Asking Alexandria, Denis Stoff zginął podczas ostrzału w Ukrainie. Artysta postanowił zdementować okropne plotki, zwracając się również do osoby, która udostępniła fake newsa.

Informacje na temat wojny w Ukrainie są przekazywane bardzo szybko i z różnych źródeł i często trudno je zweryfikować. Niedawno sieć obiegła informacja, że były wokalista Asking Alexandria, zginął podczas jednego z ostrzałów, a wszystko pojawiło się na jego wikipedii. W końcu sam artysta postanowił zdementować te informacje, jednocześnie zwracając się do osoby, która udostępniła fake newsa.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Były wokalista Asking Alexandria ma się dobrze i dementuje fake newsa

Jak napisał Denis Stoff:

Nadal przebywam w bezpiecznym miejscu i mam się dobrze. Ktokolwiek, kto umieścił fałszywe informacje na moim profilu w Wikipedii zasługuje na to, na co zasługuje. Módlmy się, żeby ta wojna zakończyła się szybko.

Przypomnijmy, że Stoff występował w Asking Alexandria w 2015 i 2016 roku, później do grupy wrócił poprzedni wokalista - Danny Worsnop. Od 2016 roku, wokalista działa w grupach  Drag Me Out i Stoff.