Depeche Mode z emocjonalnym teledyskiem do utworu Wagging Tongue! Sprawdź wideo!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy teledysk Depeche Mode

Depeche Mode z emocjonalnym teledyskiem do utworu "Wagging Tongue"! Sprawdź wideo!

2023-05-24 17:03

To nie koniec promocji najnowszego albumu Depeche Mode! Panowie, po świetnie przyjętym pierwszym singlu "Ghosts Again", zdecydowali się postawić na równie klimatyczny utwór "Wagging Tongue". Do kompozycji powstał także specjalny, emocjonalny teledysk, który miał swoją premierę w środę o godzinie 17:00 - sprawdź wideo poniżej!

Pod wieloma względami, ten rok z pewnością należy do Depeche Mode. Zespół oficjalnie powrócił na rynek, niecały rok po śmierci współzałożyciela, Andy'ego Fletchera. Dave Gahan i Martin Gore postanowili kontynuować działalność jako duet i w takim właśnie składzie wydali w marcu tego roku album Memento Mori. Napędzany sukcesem singla Ghosts Again projekt zyskał bardzo dobre opinie krytyków, zadebiutował także na drugim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Okres promocji wydawnictwa wciąż trwa - światło dzienne własnie ujrzał kolejny klip.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Emocjonalny teledysk od Depeche Mode

W środę 24 maja, o godzinie 17:00 czasu polskiego, swoją premierę miał teledysk do utworu Wagging Tongue, który promuje Memento Mori jako drugi oficjalny singiel. Fabuła klipu skupia się na trudnej relacji między dwójką bohaterów. Sprawdź te wyjątkowe wideo poniżej!

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce!

Zespół jest obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej, promującej najnowsze wydawnictwo. Przypominamy, że "Memento Mori Tour" zawita także do Polski! Dave i Martin z zespołem wystąpią w naszym kraju 2 sierpnia na warszawskim PGE Narodowym 4 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie.