Depeche Mode prezentują KOLEJNY singiel z nowej płyty! Tak brzmi My Cosmos Is Mine!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Nowa kompozycja od Depeche Mode

Depeche Mode prezentują KOLEJNY singiel z nowej płyty! Tak brzmi "My Cosmos Is Mine"!

2023-03-09 18:31

Duża niespodzianka od Depeche Mode! Zespół bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi opublikował nowy singiel z nadchodzącego albumu "Memento Mori"! Po świetnie przyjętym utworze "Ghosts Again" grupa zaprezentowała kompozycję, zatytułowaną "My Cosmos Is Mine"! Powtórzy sukces poprzedniego singla?

Zespół postanowił zrobić sporą niespodziankę swoim fanom i bez wcześniejszych zapowiedzi opublikował w czwartek 9 marca nowy singiel. Tym razem Dave Gahan i Martin Gore postawili na hipnotyzujący utwór My Cosmos Is Mine! Czy kompozycja powtórzy sukces wydanego w lutym Ghosts Again?

Nowy album Depeche Mode już za kilkanaście dni!

Memento Mori to 15. album studyjny Depeche Mode – pierwszy, nagrany przez Dave’a Gahana i Martina Gore’a po tragicznej śmierci współzałożyciela Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Płyta została wyprodukowana przez Jamesa Forda i Martę Salogni.

Pomysł na Memento Mori zaczął rodzić się na początku pandemii, co zaowocowało piosenkami inspirowanymi bezpośrednio tym okresem. Kolekcja składa się z 12 utworów obejmujących różnorodne nastroje: od złowrogiego początku – paranoi i obsesji – do ostatecznego rozwiązania – katharsis i radości – ze wszystkimi punktami pomiędzy.

Depeche Mode na trasie - grupa zagra w Polsce!

Światowa trasa „Memento Mori Tour” zbiegnie się z wydaniem albumu. W październiku artyści ujawnili, że organizowana przez Live Nation trasa rozpocznie się 23 marca, specjalną serią występów w północnoamerykańskich arenach. 16 maja powrócą do Europy. 2 sierpnia zagrają na PGE Narodowym, natomiast 4 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Depeche Mode - jak dobrze znasz angielską legendę muzyki? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Pod jaką nazwą początkowo działał zespół?