Depeche Mode na DWÓCH KONCERTACH w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Depeche Mode w Polsce na dwóch koncertach [DATY, MIASTO, BILETY]

Depeche Mode na DWÓCH KONCERTACH w Polsce w 2024 roku! Poznaliśmy gościa specjalnego

2024-02-03 12:18

Wspaniałe wieści dla fanów zespołu Depeche Mode, którym nie udało się dotrzeć na dwa ubiegłoroczne, warszawskie koncerty formacji. Ta powróci do naszego kraju już za chwilę! Promocja świetnie przyjętego "Memento Mori" trwa, w związku z czym Dave Gaham i Martin Gore już w lutym 2024 roku ponownie zagrają w Polsce! Gdzie i kiedy odbędą się pokazy? Co z biletami?

W październiku 2022 roku stało się jasne, ze Dave Gahan i Martin Gore, po przedwczesnej śmierci Andy'ego Fletchera, kontynuują działalność. Zespół ogłosił, że wyrusza w nową trasę, na której promować będzie najnowszy, nadchodzący album. Mowa oczywiście o wydanym w marcu 2023 roku Memento Mori. Klimatyczny, mroczny krążek został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, tak samo, jak towarzyszące mu w ramach trasy występy. W ramach "Memento Mori Tour" Depeche Mode zawitali do Polski 2 sierpnia, na warszawski PGE Narodowy 4 sierpnia do krakowskiej TAURON Areny. Mamy świetnie wieści dla tych, którym te terminy nie pasowały - będzie jeszcze okazja zobaczyć Dave'a i Martina na żywo!

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Depeche Mode kontynuują trasę!

Po sprzedaży ponad dwóch milionów biletów na dotychczasową trasę koncertową Memento Mori i po wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej i Europie, Depeche Mode ogłaszają dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024. Po letnich i jesiennych koncertach stadionowych i arenowych w Europie, Meksyku, Kanadzie i USA, Depeche Mode ogłosili 29 nowych dat koncertów w Europie, które przedłużą trasę aż do 2024 roku. Jeszcze większa liczba fanów będzie miała teraz szansę doświadczyć surowej, emocjonalnej mocy trasy Memento Mori, określonej przez Rolling Stone jako "zachwycające święto życia i muzyki".

Depeche Mode w Polsce na dwóch koncertach [DATY, MIASTO, BILETY]

Zespół odwiedzi Łódź pod koniec lutego w przyszłym roku! Poniżej szczegółowe informacje!

  • 27.02.2024 - Atlas Arena, Łódź
  • 29.02.2024 - Atlas Arena, Łódź

BILETY

Gość specjalny koncertu!

Humanist wystąpi jako gość specjalny przed koncertami Depeche Mode! 

Humanist to ambitny projekt, będący eksplozją rock'n'rolla z przyszłości, który prezentuje kompozycje i realizacje Roba Marshalla wraz z wokalnymi popisami Dave'a Gahana (Depeche Mode), Marka Lanegana (Queens of the Stone Age) oraz z innymi znakomitymi wokalistami muzycznymi - mocny miks, mistrzowsko prowadzony przez Roba Marshalla (gitarzystę Exit Calm i współautora słynnych albumów Marka Langana "Gargoyle" i "Somebody's Knocking"), który napisał, zagrał i wyprodukował całą muzykę.