Def Leppard wkraczają do branży Beauty! Gdzie można kupić kosmetyki z kolekcyjny zespołu?

i

Autor: Materiały prasowe Kosmetyki od legendy glam rocka? Czemu nie!

Def Leppard wkraczają do branży Beauty! Gdzie można kupić kosmetyki z kolekcyjny zespołu?

2022-06-29 10:08

Pod koniec maja grupa Def Leppard wydała swój dwunaty, pierwszy od siedmiu lat, album studyjny. Krążek zatytułowany “Diamond Star Halos” promowany jest obecnie na spektakularnej trasie “The Stadium Tour”. Okazuje się, że muzyka to nie jedyna dziedzina, w której Panowie chcą osiągać sukcesy! Zespół właśnie wkroczył do branży Beauty i wydał własną kolekcję kosmetyków, akcesoriów do makijażu i świec zapachowych. Gdzie można kupić te cacuszka?

Def Leppard powstał w 1977 roku i do dziś uznawany jest za jeden z wiodących zespołów nowej fali brytyjskiego ruchu heavy metalowego z początku lat ‘80. Grupa osiągnęła największy sukces komercyjny na przełomie lat ‘80 i ‘90, a to za sprawą krążków On Through the Night, High 'n' Dry, Pyromania, Hysteria i Adrenalize. To właśnie z tych albumów pochodzą takie hity jak Photograph, Rock of Ages, Animal, Pour Some Sugar on Me, Love Bites, Let's Get Rocked czy Make Love Like a Man. Pod koniec maja ukazał się pierwszy od siedmiu lat, dwunasty z kolei album w dyskografii Def Leppard. Wydawnictwo Diamond Star Halos spotkało się z bardzo przychylnymi opiniami krytyków, głównie za spektakularny powrót do czasów muzycznej świetności i dotarło do dziesiątego miejsca na Billboard 200 i piątego w Wielkiej Brytanii.

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Def Leppard wkraczają do branży Beauty!

Muzyka to jednak nie jedyna dziedzina, w której Panowie postanowili się spełniać - zespół właśnie wkroczył do branży Beauty! Z okazji 45-lecia powstania grupy, wydana została limitowana linia produktów kosmetycznych, która ma odzwierciedlać czasy gitarowych hymnów, mocnego wokalu i stadionowego rocka. Def Leppard pracował nad tym projektem z marką Rock and Roll Beauty, a składają się na niego palety z mocno napigmentowanymi cieniami, wyraziste szminki, pomadki, róże i rozświetlacze, naklejki na paznokcie, pędzle do makijażu, kosmetyczki, chociażby z okładką płyty Hysteria oraz świece zapachowe. Kolekcja została zaprojektowana tak, by kojarzyć się z klimatem glam rocka lat ‘80 i jest w stu procentach wegańska.

Gdzie można kupić kosmetyki od Def Leppard?

Produkty z kolekcji Def Leppard można kupić w sprzedaży online, za pośrednictwem takich stron jak ulta.com i rockandrollbeauty.com. Ceny produktów wahają się od 9 do 25 dolarów (czyli od około 40 do 110 zł)

Sonda
Planujesz kupić coś z kolekcji Beauty Def Leppard?