Dawid Podsiadło

i

Autor: VIPHOTO/East News, Pixabay/zdj. ilustracyjne

Wiadomości

Dawid Podsiadło zaprasza fanów na... lody. Niecodzienne ogłoszenie artysty na Instagramie

Dawid Podsiadło przed czerwcowymi stadionowymi koncertami ma dla swoich fanów nie lada atrakcję. Zaprasza ich bowiem na... lody. Artysta to niecodzienne ogłoszenie przekazał za pośrednictwem swojego kanału nadawczego na Instagramie.

Dawid Podsiadło zaprasza fanów na... lody!

1 czerwca Dawid Podsiadło rozpoczyna tegoroczną trasę stadionową. W jej ramach odwiedzi cztery miasta (Gdańsk, Wrocław, Poznań i Chorzów) i zagra łącznie siedem koncertów. Czerwcowe występy odbędą się, podobnie jak ubiegłoroczny koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie, w formule ze sceną 360 stopni. 

W związku z koncertami, Podsiadło przygotował dla swoich fanów jeszcze dodatkowe atrakcje. Ostatnio pisaliśmy, że na specjalnych charytatywnych aukcjach można wylicytować osobiste spotkanie z artystą (będą się one odbywały przed wszystkimi koncertami stadionowymi). Cały dochód z nich przeznaczony zostanie następnie na program "Pajacyk" Polskiej Akcji Humanitarnej, który wspiera zdrowie psychiczne i prawidłowy rozwój dzieci, które tego potrzebują. To jednak nie wszystko... 

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

Dość nieoczekiwanie Podsiadło – w czwartek, 30 maja, wieczorem na kanale nadawczym na Instagramie – ogłosił, że zaprasza swoich fanów na... lody. 

Pomyśleliśmy, co można dla Was zrobić jeszcze, żeby ta wdzięczność poszła dalej. Zapraszamy Was tym razem na lody. Będą lody i różne takie rzeczy – powiedział Podsiadło w opublikowanym filmiku. 

W Gdańsku artysta odwiedzi dziedziniec Forum Gdańsk. I to przez trzy dni: 31 maja oraz 1 i 2 czerwca. 

Podsiadło dodał, że w najbliższych dniach zdradzi, gdzie będzie można spotkać się z nim, przy okazji tej akcji, we Wrocławiu. Potem zapewne poznamy także szczegóły spotkań w Poznaniu oraz Chorzowie. 

Trasa stadionowa Dawida Podsiadły to niebywałe przedsięwzięcie

Stadionowa trasa Dawida Podsiadły to niebywałe przedsięwzięcie logistyczno-organizacyjne. 54 tiry sprzętu, 34 kilometry okablowania prądowego i blisko drugie tyle okablowania sygnałowego, 1740 metrów kwadratowych ekranów LED i 578 sztuk głośników, co w całości daję nam wagę 117 ton. Przy każdym z koncertów pracuje ponad 1500 osób.

Przypomnijmy, że tak prezentuje się szczegółowa rozpiska tegorocznej stadionowej trasy artysty: 

  • 01-02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15-16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22-23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Najlepsze utwory Dawida Podsiadły. Oto nasz TOP10: