Dave Mustaine opowiedział o swoich odczuciach wobec Metalliki. Czy artysta nadal ma żal?

i

Autor: screen: https://youtu.be/O6URPndg9cg

Dave Mustaine opowiedział o swoich odczuciach wobec Metalliki. Czy artysta nadal ma żal?

2021-08-23 10:10

Dave Mustaine tworzył na początku Metallikę, jednak po konflikcie z zespołem, został wyrzucony i poszedł swoją drogą. Po latach artysta wyjawił, jak wtedy się czuł i co obecnie myśli na temat dawnych kolegów z zespołu.

Historia Metalliki nie byłaby kompletna, gdyby nie fakt, że w początkowym składzie był Dave Mustaine. Artysta został usunięty z zespołu, a wszystko odbywało się w atmosferze kłótni, która w zasadzie ciągnęła się latami. Niedawno lider Megadeth udzielił wywiadu dla Gibson TV, w którym opowiedział o tym, jak obecnie wyglądają jego stosunki z Metalliką.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Dave Mustaine opowiedział szczerze, co obecnie myśli o Metallice i jakie ma relacje z jej członkami?

W wywiadzie dla GibsonTV, który odbył się w serii 'Icons', Dave Mustaine opowiedział o tym, co czuł, gdy Metallica usunęła go ze składu:

Gdy opuściłem Metallicę i ich obserwowałem, widziałem ich sukces, ale to mogło się to potoczyć w każdą możliwą stronę. Mogli porzucić metal i zacząć produkować ciasteczka, a ja nadal byłbym zazdrosny, ponieważ byliśmy przyjaciółmi, aż nagle… przestaliśmy nimi być. Widziałem tylko, że chcę to nadal z nimi robić, ponieważ sprawialiśmy, że ludzie byli szczęśliwi, a nasza czwórka stawała się kimś wyjątkowym. Aż do tamtego momentu nigdy w moim życiu nie czułem się wyjątkowy. Ale mieliśmy tę gitarę, mieliśmy zespół i czuliśmy się jak ktoś.

(...) Cieszę się, że mogę powiedzieć, że nasza przyjaźń obecnie znacznie różni się od tamtej, z tamtego okresu. Jesteśmy różni. Jesteśmy ojcami. Jesteśmy znacznie starsi. Najgorsze w tym wszystkim było, że gdy przestałem być wtedy częścią zespołu, wydawało mi się, że sam przestałem funkcjonować. Teraz wiem, że to nieprawda. Ale co mogłem wiedzieć, będąc takim dzieciakiem? Nie miałem mentorów, nikt nie rozmawiał ze mną o takich sprawach.

Dave Mustaine przygotowuje się obecnie do wydania nowego albumu Megadeth, którego tytuł to 'The Sick, The Dying And The Dead'. Premiera została zaplanowana jeszcze na 2021. rok!

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu