Dave Grohl szaleje na koncercie U2. To wideo podbija sieć

i

Autor: Wikimedia Commons/Petr (Happy24), X/Consequence of Sound

Wiadomości

Dave Grohl szaleje na koncercie U2. To wideo podbija sieć

W trakcie ostatniego koncertu U2 na widowni zasiadł m.in. Dave Grohl. Lider formacji Foo Fighters dał się ponieść emocjom. Do sieci trafiło wideo, na którym widzimy, jak Grohl przeżywa wykonanie utworu "Beautiful Day".

Dave Grohl dał się ponieść emocjom. Szalał na koncercie U2

Dave Grohl, lider formacji Foo Fighters, a w przeszłości perkusisty Nirvana, to postać powszechnie lubiana w świecie rocka. Muzyk jest, rzecz jasna, dość zapracowaną osobą, ale... i jemu zdarza się, że w wolnym czasie pójdzie sobie na koncert. 

Radio Eska Rock: 10 złotych myśli klasyków rocka. To ponadczasowe sentencje

Ostatnio Grohl był widziany w nowoczesnej hali w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych na koncercie U2. Właśnie w tym miejscu przez ostatnie miesiące grała irlandzka formacja. Koncertowa rezydentura zespołu, obejmująca aż 40 występów, dobiegła końca 2 marca. Na finałowym show nie zabrakło lidera Foo Fighters, który świetnie się w jego trakcie bawił. 

Jak widać na poniższym wideo, Dave Grohl mocno przeżywał koncert. W trakcie wykonywania utworu "Beautiful Day" przez Bono i spółkę głośno śpiewał, machał rękami i dał się ponieść emocjom. 

Na razie Dave Grohl trochę tego czasu wolnego ma, gdyż grupa Foo Fighters ma chwilową przerwę po styczniowych występach w Nowej Zelandii. Zespól dalszą część trasy będzie kontynuował od maja. Najpierw muzycy zagrają parę koncertów w Stanach Zjednoczonych, a później przeniosą się na Stary Kontynent (3 lipca formacja pojawi się w Polsce, na Open'er Festivalu). Z kolei o planach koncertowych U2 na dalszą część roku, na ten moment, nic nie wiadomo... 

Oto najsmutniejsze piosenki w historii muzyki:

Listen on Spreaker.