Daria Zawiałow

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Daria Zawiałow przenosi się z Hollywood do Miami: "Dziewczyna Pop" z wyjątkowym klipem do tytułowej piosenki

2024-05-14 13:44

Po sukcesie czterech singli z „Dziewczyny Pop” – czwartego studyjnego albumu artystki, który w niecałe cztery miesiące od premiery pokrył się platyną, pora na Dziewczynę Pop w zupełnie nowej odsłonie! Światło dzienne właśnie ujrzał klip do piosenki otwierającej album, nakręcony w Miami!

Oddaję w Wasze ręce obrazek do tytułowej piosenki. To jeden z najbardziej osobistych dla mnie utworów, oparty wyłącznie na osobistych wydarzeniach z życia Darki. Opowieść o czasach liceum, o trudnościach związanych z dorastaniem. O losach nastolatki, która w wieku 15 lat opuściła rodzinny dom w pogoni za marzeniami. I o 10 latach walki o te marzenia, które ruszyły z kopyta dopiero wraz z premierą albumu „A Kysz”. Warto było czekać – mówi Daria.

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

Reżyserem jest Nikodem Marek, odpowiedzialny za wcześniejsze klipy do singli z albumu. I choć nietrudno o wspólny mianownik dla wszystkich produkcji, to ta odsłona „Dziewczyny Pop” wydaje się najbardziej intymną i osobistą spośród nich. Nie bez powodu to właśnie ten „rozdział” został dopisany we współpracy z marką, która jest bliska jej stylowi życia i która – tak jak ona – realizuje coraz odważniejsze marzenia i cele.

Współpraca OSHEE z Darią Zawiałow będzie realizowana na wielu płaszczyznach: w telewizji, digitalu, OOH, kinach oraz podczas wybranych koncertów artystki. Klip do „Dziewczyny pop” otwiera pierwszą część kampanii reklamowej marki z udziałem Ambasadorki, a największe nasilenie działań promocyjnych będzie miało miejsce w okresie letnio-wakacyjnym, kiedy to odbywa się większość wiodących festiwali muzycznych.

Za kreację i realizację materiałów reklamowych odpowiedzialny jest Lemon, a za planowanie i zakup mediów agencja mediowa Mediahub. 

Oto 10 najbardziej rockowych numerów artystki: