The Rolling Stones Live With Jimmy Fallon - muzycy zdradzą szczegóły wywiadu w ekskluzywnym wywiadzie!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Szczegóły nowego albumu The Rolling Stones poznamy już 6 września!

Czy The Rolling Stones przygotowują się do ogłoszenia nowego albumu? Wielkie odliczanie wystartowało!

2023-08-30 13:42

O tym, że Panowie z The Rolling Stones przygotowują się do wydania nowego albumu mówi się tak naprawdę już od ubiegłego roku, a do mediów co i rusz trafią nowe wieści na temat tego, czego po tym wydawnictwie można się spodziewać. Czyżbyśmy właśnie dostali prawdziwe konkrety, w tym tytuł projektu? Wiele na to wskazuje!

Już od ubiegłego roku mówi się, że czeka nas rychła premiera nowego albumu The Rolling Stones. Panowie już w 2022 roku zostali przyłapani w okolicach studia nagraniowego w Los Angeles, a kolejno następni członkowie formacji - Ronnie WoodsKeith Richards - potwierdzali, że pracuje trwają. Miesiące mijały, a do opinii publicznej przedostawały się coraz to nowe wieści na temat projektu. Wiadomo m.in., że pojawią się na nim partie perkusji, nagrane jeszcze przez Charliego Wattsa, swój udział w dwóch piosenkach potwierdził Paul McCartney, były Beatles ogłosił też, że nową płytę Stonesów wyprodukował znany ze współpracy, chociażby z Ozzym Osbournem, Andrew Watt. Mówi się także o tym, że na nadchodzącym wydawnictwie usłyszymy byłego basistę zespołu, Billa Wymana. Do tego mówi się, że płyta ukaże się jeszcze w tym roku, a jej promocji towarzyszyć będzie światowa trasa koncertowa. Już w czerwcu za to media rozpisywały się o tym, jakoby żyjący członkowie The Rolling Stones nagrali w Nowym Jorku nowy teledysk. Wygląda na to, że ogłoszenie albumu zbliża się wielkimi krokami!

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Oto TYTUŁ nowej płyty The Rolling Stones?!

Całkiem niedawno w angielskiej gazecie "Hackney Gazette" pojawiła się reklama, opisywana jako zamieszczona przez tajemniczą firmę, o nazwie "Hackney Diamonds". Jej tekst nawiązuje do różnych kultowych kompozycji zespołu, w tym (I Can't Get No) Satisfaction, a na dole ogłoszenia znajduje się nazwa zespołu i rok jego powstania oraz dopisek "oficjalne otwarcie we wrześniu 2023".

To jednak nie wszystko. Wystartowała już także strona internetowa, także sygnowana hasłem "Hackney Diamonds", na której można zapisać się do specjalnego newslettera. Fani natychmiast zaczęli spekulować, że tak właśnie zatytułowany będzie nadchodzący album formacji!

Wielkie odliczanie wystartowało!

To jednak nie koniec! Na oficjalnej stronie projektu wystartowało już wielkie odliczanie! Po kliknięciu w link, przed użytkownikiem pojawia się strona, niczym ze szkła, którą można przebić młotkiem. Gdy tak się stanie, przed oczami stanie nam nowe logo formacji! Widoczne na ekranie liczby mówią za to jasno - coś szczególnego zostanie nam ogłoszone już w środę 6 września o godzinie 15:30! Pozostaje nam czekać i podziwiać nowe zdjęcia, zapowiadające ten projekt! Warto zwórcić uwagę, że przedstawiają one nowe logo Stonesów w różnych miastach na świecie - czyżby czekało nas ogłoszenie trasy koncertowej?