The Rolling Stones i Paul McCartney mają nie jedną, a dwie wspólne piosenki!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images/Materiały prasowe Kolejne szczegóły nowego albumu The Rolling Stones

The Rolling Stones i Paul McCartney mają nie jedną, a dwie wspólne piosenki!

2023-08-10 10:37

O tym, że The Rolling Stones pracują nad nową płytą wiadomo już od dłuższego czasu. Wszystko wskazuje na to, że wydawnictwo jest bliżej ukazania się na rynku, niż się wszystkim wydaje. Właśnie poznaliśmy kolejne, niezwykle interesujące szczegóły albumu. Wiemy, że jako gość pojawi się na nim sam Paul McCartney. Wiadomo też, kto wyprodukuje wydawnictwo.

Plotki na temat tego, że The Rolling Stones pracują nad nowym albumem pojawiły się po raz pierwszy już w ubiegłym roku. Już kilka miesięcy temu zespół został "przyłapany" w drodze do studia nagraniowego w Los Angeles. Wieści te potwierdził później Ronnie Woods mówiąc, że wydawnictwo najpewniej ukaże się w drugiej połowie 2023 roku i znajdą się na nim partie perkusji, nagrane jeszcze przez zmarłego w 2021 roku Charliego Wattsa. Kolejne potwierdzenie nadeszło ze strony Keitha Richardsa. Gitarzysta w swojej noworocznej wiadomości do fanów powiedział, że w 2023 roku będzie się naprawdę dużo działo, a on sam nie może się już doczekać spotkania z nimi, dając równocześnie nadzieję na trasę Stonesów. By ta jednak nadeszła, konieczna jest muzyka, a o niej wiemy już coraz więcej.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Paul McCartney na nowej płycie The Rolling Stones!

Więcej szczegółów na temat niezatytułowanego jeszcze wydawnictwa, podał na początku tego roku magazyn "Variety". Okazuje się, że legendarna formacja połączyła w pracy nad nim siły z Paulem McCartneyem! Zespół zdążył już potwierdzić, że były Beatles rzeczywiście zagra na nadchodzącym wydawnictwie. Teraz zaś odniósł się do tego sam zainteresowany. W rozmowie z "O Globo" artysta powiedział, że bardzo dobrze współpracowało mu się ze Stonesami, cały proces określił on mianem zabawnego. Ze słów McCartneya wynika też, że zagra on na basie nie w jednej, a w dwóch piosenkach! Okazuje się też, że to właśnie Paul polecił formacji jako producenta Andrew Watta, który rzeczywiście został zatrudniony. To właśnie on kolejno zaprosił McCartneya do współpracy.

Niespodzianki od The Rolling Stones jeszcze w tym roku?

Szacuje się, że niezatytułowane jeszcze wydawnictwo ukaże się jesienią tego roku. To jednak nie wszystko - plotkuje się, że projekt, na którym pojawić się ma także były basista grupy, Bill Wyman, promowany będzie na światowej trasie koncertowej, która zawita także na teren Europy. Pozostaje nam czekać na oficjale wieści i oczywiście ogłoszenie wizyty Stonesów w naszym kraju!