Czy Pol'and'Rock Festival będzie imprezą podwyższonego ryzyka? Jest opinia policji

i

Autor: WBF

Czy Pol'and'Rock Festival będzie imprezą podwyższonego ryzyka? Jest opinia policji

2021-07-06 9:56

Od 5 lat, Pol'and'Rock Festival otrzymywał status imprezy podwyższonego ryzyka. Jurek Owsiak ujawnił, jak będzie w tym roku. Czy tym razem impreza będzie miała problem z opinią służb?

Pol'and'Rock Festival jest jedną z największych imprez muzycznych w Polsce, która co roku zmaga się z problemami i różnymi obostrzeniami, które są nakładane przez służby. Przez 5 ostatnich lat, impreza miała status podwyższonego ryzyka, co w rozumieniu prawnym oznacza, że na terenie wydarzenia, może dojść do aktów przemocy lub agresji. Jakby nie brzmiało to absurdalnie, co roku organizatorzy starali się dostosować do wskazówek służb. Jak będzie w tym roku?

Co tam w środku gra? - Kult

Jurek Owsiak ujawnił, czy w tym roku Pol'and'Rock jest imprezą podwyższonego ryzyka?

Jak napisał w poście na Facebooku Jurek Owsiak, festiwal pierwszy raz od 5 lat nie ma statusu imprezy podwyższonego ryzyka!

Komenda Powiatowa Policji w Gryficach wystawiła opinię na temat Pol'and'Rock Festival 2021. Pierwszy raz od 2016 roku Festiwal nie dostał opinii imprezy masowej z podwyższonym ryzykiem. (...) Wczoraj nasze ekipy zaczęły budowę festiwalowej infrastruktury. A w sobotę spotykamy się z liderami Pokojowy Patrol. Z naszej strony chcemy zrobić wszystko, aby uczestnicy Festiwalu czuli się bardzo bezpiecznie. A słoneczniki rosną!

Na Pol'and'Rock Festival 2021 pojawią się między innymi: Dżem, Dubioza Kolektiv, Kasia Kowalska, Renata Przemyk, Tides from Nebula, Black River, Pidżama Porno Raz Dwa Trzy.

Sonda
Jak oceniasz Jerzego Owsiaka?