Nocny Kochanek

i

Autor: materiał sponsorowany

Czy Nocny Kochanek rusza w kulturalną trasę koncertową? Prawie...

2022-03-02 0:10 Materiał sponsorowany

Nocny Kochanek zapowiedział koncertowy maraton, jakiego jeszcze nie było. Zespół odwiedzi Polskę jak długa i szeroka - od miast, przez miasteczka, aż po malutkie miejscowości.

Chłopaki chcą dotrzeć do wszystkich swoich fanów i fanek - nie tylko w dużych ośrodkach miejskich. Dzięki temu na koncertach podczas trasy „Prawie Kulturalna Trasa” wejdziecie na większy poziom bliskości i doświadczenia muzycznego wraz z zespołem Nocny Kochanek. No i poczujecie się jak na lokalnym, garażowym koncercie z prawdziwego zdarzenia! Z tym, że zamiast lokalnych grajków wystąpi dla was jeden z najpopularniejszych zespołów gitarowych w kraju.

Nocny Kochanek nie zamierza się ograniczać również w kwestii repertuaru - wobec tego usłyszymy ich wszystkie hity - od „Andżeju…” czy „Karate” z debiutanckiej płyty pt. „Hewi Metal” przez kolejne albumy i największe hity grupy. Na pewno wybrzmi „Zdrajca Metalu”, „Dziewczyna z kebabem”, „Koń na białym rycerzu”, czy „Piorun” i „Turbo Kochaś” z ostatniej płyty z coverami - „Stosunki międzynarodowe”. Ale to nie wszystko - chłopaki zapowiedzieli zaprezentowanie podczas trasy nowego, niepublikowanego do tej pory materiału, który ma trafić na ich kolejną płytę.

Tytuł trasy również jest nieprzypadkowy. Miejscami koncertów będą lokalne sale kameralne i widowiskowe. Wygląda na to, że będzie całkiem kulturalnie… Oczywiście w granicach przyzwoitości. Jeszcze nie wyciągajcie garniturów z szafy - lepiej zostańcie przy skórze i jeansowych kamizelkach. To w końcu Nocny Kochanek, jeden z najbardziej szalonych zespołów metalowych w Polsce na żywo! Prawie Kulturalna Trasa obejmie 20 miejscowości, w tym Lublin, Legnicę, Kołobrzeg, Zabrze, Chełm, Przemyśl czy Wejherowo. Pierwszy występ już 4 marca w Mrągowie! Widzimy się pod sceną, w samym środku pogo.

Bilety na koncerty dostępne są na Going. oraz Empik Bilety.

Prawie Kulturalna Trasa -> Nocny Kochanek