Czas wesprzeć naszych! Nadchodzi Dzień Polskiej Muzyki

i

Autor: Pixabay

Czas wesprzeć naszych! Świętujemy Dzień Polskiej Muzyki

2023-09-29 9:05

1 października rusza ogólnopolska akcja społeczna. Ostatnie lata pokazały, jak losowe zdarzenia i niezależne przeciwności mogą wywrócić nam życie do góry nogami i na przykład odebrać możliwości uczestnictwa w kulturze. Dlatego czas ją wesprzeć. Eska Rock włącza się w akcję Dzień Polskiej Muzyki.

W ramach takiego święta branża koncertowa chce wysłać wielkie „dziękuję!” zarówno do tych, którzy muzykę tworzą, jak i tych, którzy jej słuchają i wspierają artystów. Organizatorzy kampanii przekonują, że to najlepsza okazja by wesprzeć polskich wykonawców. W ramach Dnia Polskiej Muzyki to właśnie polskie granie ma zdominować anteny największych stacji radiowych i telewizji muzycznych – tak ogólnopolskich jak i regionalnych.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - Polska

W ramach Dnia Polskiej Muzyki to właśnie polskie granie ma zdominować anteny największych stacji radiowych i telewizji muzycznych – tak ogólnopolskich jak i regionalnych.

„Tradycyjnie kulminacyjnym punktem akcji jest symboliczna wspólna godzina z tylko polską muzyką, na antenach blisko 100 stacji wspierających kampanię, która zabrzmi od godziny 10.00 do 11.00. 1 października polską muzykę będzie można usłyszeć także na antenach wybranych rozgłośni za granicą!” - zapowiadają organizatorzy. To jednak nie wszystko! Największe sklepy muzyczne i bileterie eBilet.pl, Eventim, Ticketmaster, Going i Empik Bilety obiecują promocje na zakup płyt, kaset i biletów na koncerty.

Więcej informacji znajdziecie na stronie święta, w które i my włączamy się z zapałem! Niech żyje polska muzyka!