Tak trzeba żyć #6

i

Autor: Eska ROCK

Curling bez tajemnic! Tak trzeba żyć #6 Eska Rock

2022-05-19 13:07

Zaglądamy za kulisy dyscypliny, która kojarzy nam się głównie z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Tym razem w internetowym programie Eski Rock – Tak trzeba żyć gośćmi będą mistrzynie Polski i reprezentantki naszego kraju w curlingu. Poznajcie Anitę Lipińską i Martę Leszczyńską.

„Tak trzeba żyć” to program, którego bohaterami są prawdziwi pasjonaci. Sprawdzamy jak można uczynić ze swojego hobby pracę i odwrotnie. Odsłaniamy kulisy zawodów, dyscyplin sportowych czy podróży, którymi żyją nasi goście. Na program zaprasza Wojtek Góralski, którego znacie z porannego programu w Radiu ESKA Rock.

 W szóstej odsłonie „Tak trzeba żyć” pojawiły się Anita Lipińska i Marta Leszczyńska, które każdą wolną chwilę poświęcają na swoją ukochaną dyscyplinę, czyli curling. Dziewczyny podzieliły się z widzami programu swoimi doświadczeniami i opowiedziały o podstawowych zasadach tego niedocenianego w Polsce sportu.

Z najnowszego odcinka dowiecie się między innymi: kto może zostać curlerem, gdzie można uprawiać tę dyscyplinę, jak Polska prezentuje się na tle innych reprezentacji, jakie żarty usłyszymy na lodowiskach, ile waży kamień zwany „czajnikiem”, czym charakteryzują się słynne szczotki i co jest pięknego w curlingu. Oglądajcie najnowszy odcinek „Tak trzeba żyć”.