Ozzy Osbourne

i

Autor: mat. prasowe, Reddit/screen z wideo

Wiadomości

"Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a na ksylofonach? Filmik stał się viralem w sieci

To absolutnie wyjątkowa wersja "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a. Z tym legendarnym utworem postanowili zmierzyć się młodzi muzycy i zrobili to w sposób fantastyczny. Nic dziwnego, że filmik stał się viralem w sieci i bije rekordy popularności.

"Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a na ksylofonach? Jest to możliwe!

Ozzy Osbourne, wokalista formacji Black Sabbath, zadebiutował pod własnym nazwiskiem w 1980 roku. Właśnie wtedy ukazał się jego debiutancki album "Blizzard of Ozz", na którym znalazły się takie utwory, jak m.in. "Mr. Crowley", "Suicide Solution" czy, najbardziej znany, "Crazy Train". Ta ostatnia kompozycja, na przestrzeni lat, doczekała się mnóstwa coverów. 

Ostatnio w sieci rekordy popularności bije kolejna wersja "Crazy Train". I to dość nieoczywista. 

Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

Chodzi o wykonanie słynnego utworu Księcia Ciemności na ksylofonach czy bębnach przez uczniów z The Louisville Leopard Percussionists. Wideo udostępnił na portalu Reddit jeden z użytkowników. Zresztą sami zobaczcie:

Co ciekawe, Ozzy Osbourne miał okazję na żywo usłyszeć to wykonanie "Crazy Train". Jeden z odcinków programu telewizyjnego "Ozzy & Jack's World Detour" był poświęcony właśnie zespołowi The Louisville Leopard Percussionists, który to powstał w 2003 roku. 

Ja, moja rodzina i moi fani – wszyscy pokochaliśmy Wasze wykonanie "Crazy Train". Oby tak dalej! – stwierdził sam Osbourne. Poniżej udostępniamy fragment wspomnianego programu: 

W przeszłości zespół The Louisville Leopard Percussionists oddał także hołd m.in. formacji Led Zeppelin. Młodzi muzycy stworzyli tzw. medley z kilku utworów LZ ("Kashmir", "The Ocean", a także "Immigrant Song"). 

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?: