Córka Dave'a Gahana z Depeche Mode rozpoczyna karierę. Stella Rose zapowiedziała debiutancki album

i

Autor: Screen z YouTube/Kro Records Córka Dave'a Gahana z Depeche Mode wyda solową płytę

Córka Dave'a Gahana z Depeche Mode rozpoczyna karierę. Stella Rose zapowiedziała debiutancki album

2023-04-03 12:33

Kolejne dziecko idzie w ślady swojego rodzica. Tym razem rynek postanowiła zawojować Stella Rose, prywatnie córka Dave'a Gahana z Depeche Mode. Dziewczyna zapowiedziała debiutancki album, a już za chwilę zagra w słynnym Madison Square Garden przed zespołem swojego ojca. Ma szansę na światową karierę?

Depeche Mode ma za sobą świetne dni. Grupa, którą tworzą obecnie Dave Gahan i Martin Gore, wydała 24 marca swój piętnasty, wyczekiwany album studyjny. Projekt, zatytułowany został Memento Mori i został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytyków, debiutując na drugim miejscu listy w Wielkiej Brytanii. Dzień przed premierą płyty grupa rozpoczęła trasę koncertową, promującą nowy materiał. Okazuje się, że na jednym z amerykańskich koncertów przed formacją wystąpi pewien szczególny gość.

Depeche Mode - 5 ciekawostek o albumie “Songs Of Faith And Devotion” | Jak dziś rockuje?

Córka Dave'a Gahana rozpoczyna karierę!

Mowa o Stelli Rose, czyli córce Dave'a Gahana. Dziewczyna postanowiła pójść w ślady swojego ojca i także zająć się muzyką. Już 14 maja światło dzienne ujrzy jej debiutancki album studyjny, zatytułowany Eyes of Glass. Wydawnictwo zostało napisane i nagrane w ciągu dwóch tygodni w studiu KRO Records przez samą zainteresowaną i Yvesa Rothmana. Sama Stella mówi, że postrzega się przede wszystkim jako pisarkę i autorkę tekstów, a muzyka służy jej za medium przekazu swoich emocji. Rose wydała już trzy single z wydawnictwa: Mudled Man, Angel Faithful. Materiał z płyty usłyszą osoby, które wybierają się na koncert Depeche Mode w słynnym Madison Square Garden, który odbędzie się 14 kwietnia - Stella wystąpi jako support grupy swojego ojca.

Depeche Mode - jak dobrze znasz angielską legendę muzyki? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Pod jaką nazwą początkowo działał zespół?