Corey Taylor twierdzi, że ludzie oszaleją, gdy usłyszą nową płytę Slipknota

i

Autor: screen: https://youtu.be/V3ADK6gsDGg

Corey Taylor twierdzi, że ludzie oszaleją, gdy usłyszą nową płytę Slipknota

2021-08-10 10:46

Slipknot cały czas pracuje nad nowym albumem i co jakiś czas pojawiają się przecieki i głosy, że może to być zwieńczenie kariery zespołu. Corey Taylor nie wspomina o tym ani słowem, twierdząc, że to najlepszy materiał grupy. Niedawno wokalista ujawnił trochę więcej, twierdząc, że ludzie oszaleją gdy usłyszą album.

Slipknot są ostatnio na fali wznoszącej, wydali świetnie przyjęty album i grają z nim mocne koncerty na całym świecie. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany na dalszą część trasy, ale jednocześnie dała chwilę wytchnienia i możliwość pracy nad nową muzyką. Co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat nowego albumu i nawet głosy, że będzie to zwieńczenie kariery zespołu. O tym chyba nic nie wie Corey Taylor, który jest pełen entuzjazmu i chętnie opowiada o nowym materiale.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Corey Taylor o nowym materiale Slipknota: ludzie oszaleją, gdy to usłyszą

W wywiadzie dla 'Consequence', Corey Taylor podzielił się swoimi odczuciami na temat nowego materiału, mówiąc:

To rozwinięcie tego, co zrobiliśmy na „We Are Not Your Kind”. Ten zespół zawsze przesuwał granice. Jest tu kilka kawałków, przy których ludzie oszaleją, gdy to usłyszą. Jest ciężar. Jest tu tak dużo elementów, że nie mogę się doczekać nagrania wokali. Mam napisane wszystkie teksty. Po raz pierwszy od długiego czasu będę na płycie Slipknot śpiewał nie tylko z mojej perspektywy. Staram się spojrzeć z punktu widzenia innych osób i opowiedzieć różne historie. Jest to bardzo wyzwalające.

Data premiery albumu nie jest jeszcze znana.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć