Corey Taylor

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Corey Taylor - krążek "CMF2B... Or Not 2B" już dostępny w streamingu! Wokalista w coverach Ozzy'ego Osbourne'a i Led Zeppelin

2024-05-20 9:19

Corey Taylor z nową niespodzianką dla fanów! Wieloletni wokalista Slipknota, od czterech lat także artysta solowy, zaledwie kilka miesięcy po wydaniu swojego drugiego autorskiego krążka, zaprezentował kolejny projekt! Ten nosi tytuł "CMF2B... or not 2B" i jest już dostępny do odsłuchu dla wszystkich!

Corey Taylor zadebiutował jako artysta solowy w 2020 roku. To wtedy na rynku ukazał się jego debiutancki autorski album, zatytułowany CMFT - spotkał się on z uznaniem krytyków i dość dobrze poradził sobie na listach przebojów, docierając do TOP 45 na amerykańskim Billboardzie i do pozycji jedenastej w Wielkiej Brytanii. Na kolejny solowy krążek fanom i fankom Coreya przyszło czekać trzy lata, a kontynuacja debiutu, czyli CMF2 ujrzała światło dzienne we wrześniu ubiegłego roku. Muzyk promuje materiał na koncertach w ramach własnej trasy (a wokół tej nie zabrakło kontrowersji), a już chwilę później zaprezentował kolejny muzyczny projekt!

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Corey Taylor z nowym wydawnictwem już w kwietniu!

W czwartek 15 lutego muzyk oficjalnie zapowiedział premierę wydawnictwa, zatytułowanego CMF2B… Or Not 2B. Na projekt złożyły się covery i wykonania na żywo utworów, zarówno solowych dokonań Taylora, z repertuaru Slipknota i Stone Sour, a także kompozycji mistrzów wokalisty, m.in. Ozzy'ego Osbourne'a, Led Zeppelin czy Judas Priest. Nie zabrakło także tzw. stron B nagrań z płyty CMF2.

Cały projekt ujrzał światło dzienne na winylu 20 kwietnia, czyli w dniu, kiedy odbywała się będzie tegoroczna edycja Record Store Day. Teraz natomiast  można słuchać CMF2B… Or Not 2B na wszystkich dużych platformach streamingowych! Warto także zwrócić uwagę na okładkę, na której to Corey nawiązał do legendarnego już zdjęcia, obrazującego płytę Band on the Run Wings. Jak Corey wypada w kultowych kompozycjach Ozzy'ego i Led Zeppelin? Sprawdź!

"CMF2B… Or Not 2B" - tracklista

 1. HSOAT
 2. Life Sex & Death (TANK cover)
 3. Not In The Mood To Live
 4. Killing Machine (JUDAS PRIEST cover)
 5. Snuff (live in London '16) (SLIPKNOT cover)
 6. Shot In The Dark (OZZY OSBOURNE cover)
 7. Stay Calm
 8. Is It My Body (ALICE COOPER cover)
 9. Bother '23 (Still Bothered) (STONE SOUR cover)
 10. Killing Moon (ECHO & THE BUNNYMEN cover)
 11. Hey Manifesto
 12. Ten Years Gone (LED ZEPPELIN cover)

Sprawdź ciekawostki o kultowej płycie "Iowa":