Corey Taylor wraca do równowagi psychicznej. Muzyk zwrócił się do fanów w nowym wpisie

i

Autor: Amy Harris/Invision/AP/East News Corey Taylor o zdrowieniu

Corey Taylor dziękuje żonie za wsparcie: "Moja siła"

2024-02-13 10:27

Corey Taylor znalazł się w centrum uwagi fanów i fanek ciężkich brzmień, gdy na początku stycznia odwołał znaczną część swojej solowej trasy koncertowej. Jako powód muzyk podał problemy psychiczne i ogólnie zdrowotne, te jednak zostały podane w wątpliwość, gdy niedługo później Corey ogłosił inną serię pokazów. Już jakiś czas temu wokalista wytłumaczył się ze swojej decyzji, teraz zdaje się coraz bardziej wracać do formy.

Na początku stycznia tego roku Corey Taylor poinformował fanów, iż ze względu na duże problemy zdrowotne, w tym załamanie psychiczne, zmuszony jest odwołać znaczną część trasy koncertowej - w tym przypadku mowa o pokazach na terenie Stanów Zjednoczonych. Fani i fanki muzyka przyjęli tę decyzję ze zrozumieniem, te jednak zmalało, gdy niedługo później Taylor ogłosił dodatkowe występy w Azji. Wprost zaczęły się pojawiać głosy, iż Corey trasę po USA odwołał, gdyż ta w obliczu koncertów Slipknota z okazji 25-lecia debiutanckiego krążka, zwyczajnie przestała mu się opłacać.

Wokalista szybko odpowiedział na te pogłoski, zamieszczając w swoich socialach wideo, w którym otwarcie opowiedział, iż przeszedł poważne załamanie nerwowe i musiał poddać się koniecznemu leczeniu. Koncerty w Azji określił zaś jako "próbę" na to, czy jego forma jest na tyle dobra, by stanąć na scenie.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Corey Taylor o żonie: "Moja siła"

Muzyk pozostaje aktywny w swoich social mediach, dzięki czemu wielbiciele mogą się przekonać, że ten zdaje się powoli wracać do pełni sił, skupia się na wypoczynku i rodzinie. Od samego początku jasne jest, że największym oparciem dla Coreya pozostaje jego żona, Alice Dove. Muzyk jest w związku z tancerką, performerką i założycielką grupy tanecznej Cherry Bombs od około pięciu lat, para wzięła ślub w październiku 2019 roku.

Corey zamieścił ostatnio na swoim profilu zdjęcie z żoną, które podpisał krótko, lecz wymownie: "Moja siła. Moje życie". Jeszcze wcześniej zaś złożył jej życzenia urodzinowe, również dziękując za wsparcie i trwanie u jego boku, także w tych najtrudniejszych momentach.