Coldplay opublikowali niesamowity klip do utworu 'Higher Power' [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/3lfnR7OhZY8

Coldplay opublikowali niesamowity klip do utworu 'Higher Power' [WIDEO]

2021-06-09 9:13

Coldplay wracają z nowym teledyskiem, który promuje najnowsze wydawnictwo i spokojnie można stwierdzić, że to prawdziwie kosmiczne nagranie. Wyjątkowego obrazka doczekał się numer 'Higher Power'.

Coldplay co jakiś czas udostępniają nowe rzeczy, które zajawiają nowy projekt, będący absolutnie kosmiczny. Do sieci trafił w końcu klip do singla 'Higher Power', który jest prawdziwie kosmiczną podróżą. Grupa zdradziła szczegóły powstawania obrazka i jego przekaz.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Coldplay prezentują kosmiczny teledysk. Tak prezentuje się 'Higher Power'

Za reżyserię teledysku odpowiada Dave Meyers, który pracował między innymi z Taylor Swift, Travisem Scottem i Billie Eilish. W klipie możemy zobaczyć zespół, który eksploruje planetę pełną śmieci, a jej nazwa to Kaotica. Ważne jest to, że mieszkańcy tej planety posługują się językiem, który obecny jest także na okładce singla. Jak wyjaśnia twórca klipu:

Wideo jest metaforą tego, jak – w tej chwili – czujemy się wyalienowani, odsunięci od naszego normalnego świata, niemal jak na obcej planecie. W końcu jednak odnajdujemy miłość na ulicach, a euforia, która temu towarzyszy wystrzeliwuje nas w stratosferę naszej własnej energii i siły wyższej.

Zobaczcie wyjątkowy klip Coldplay:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!