Co Mick Jagger zamierza zrobić ze swoim majątkiem? Na pewno nie przekaże go swoim dzieciom!

i

Autor: Ian West/Press Association/East News Plany Micka Jaggera co do jego majątku

Co Mick Jagger zamierza zrobić ze swoim majątkiem? Na pewno nie przekaże go swoim dzieciom!

2023-09-29 14:17

The Rolling Stones przygotowują się do wydania nowego, wyczekiwanego przez świat muzyki albumu. Premiera "Hackney Diamonds" coraz bliżej, a my właśnie poznaliśmy jego drugi przedsmak, czyli "Sweet Sounds of Heaven", nagrany z Lady Gagą i Stevie Wonderem. Z okazji zbliżającej się premiery, Mick Jagger udzielił obszernego wywiadu, w którym dużo mówił o... śmierci!

Mick Jagger skończył w tym roku 80 lat! Muzyk wciąż pozostaje przy tym w bardzo dobrej formie, wygląda jednak na to, że mimo wszystko, coraz częściej rozmyśla o śmierci! Muzyk dał temu wyraz w najnowszym wywiadzie dla "The Walll Street Journal", udzielonego z okazji zbliżającej się premiery najnowszej płyty The Rolling Stones, czyli wyczekiwanego Hackney Diamonds. To w tej rozmowie właśnie artysta opowiedział o tym, co myśli o wykorzystywaniu awatara na koncertach już po jego śmierci. Teraz zaś zdradził, co zamierza zrobić ze zgromadzonym przez lata majątkiem.

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

Mick Jagger o tym. na co chce przeznaczyć swój majątek

Nie da się ukryć, że przez lata tak udanej kariery, wszyscy członkowie Stonesów zarobili MASĘ pieniędzy. Mick nie ukrywa, że powoli zastanawia się, co zrobić ze swoją fortuną, by ta została jak najlepiej wykorzystana już po jego śmierci. 

Jagger zaznaczył, że nie ma w planach sprzedaży swojej części praw do katalogu zespołu, na co od lat decyduje się coraz więcej artystów i artystek. Dodał też, że nie planuje przekazać majątku swoim dzieciom, gdyż te "nie potrzebują 500 milionów dolarów, aby dobrze żyć". Wokalista zasugerował, że skłania się ku temu, by przekazać swoją fortunę na cele charytatywne, nie określił jednak, jaką dziedzinę ma na myśli.