Chaos na Woodstocku w 1999 roku. HBO wyda specjalny dokument na temat imprezy

i

Autor: screen:https://youtu.be/h62RmIsx6MA

Chaos na Woodstocku w 1999 roku. HBO wyda specjalny dokument na temat imprezy

2021-07-09 11:24

Podczas festiwalu Woodstock 1999 zagrali między innymi Metallica, Limp Bizkit, Korn, Red Hot Chilli Peppers i The Offspring, jednak sam festiwal był jedną z najgorszych imprez, podczas których zabrakło dobrej organizacji, a wszystko zamieniło się w chaos. HBO planuje pokazać, co wydarzyło się podczas tego feralnego festiwalu.

Woodstock 1999 miał być kolejną edycją imprezy, podczas której miały pojawić się ogromne zespoły. Faktycznie, podczas imprezy wystąpili między innymi: Metallica, Limp Bizkit, Korn, Red Hot Chilli Peppers i The Offspring. Niestety, fatalna organizacja wydarzenia spowodowała, że doszło do prawdziwego chaosu. HBO postanowiło zrealizować dokument na ten temat.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Powstanie dokument na temat chaosu na Woodstocku w 1999 roku

'Woodstock: Peace, Love And Rage' tak będzie brzmiał tytuł filmu dokumentalnego przygotowanego przez HBO Max i przedstawi on to, co działo się podczas feralnej imprezy. Twórcy przeanalizują wydarzenia i przeprowadzą rozmowy z artystami, którzy brali udział w imprezie. Premiera na HBO Max została zaplanowana na 23 lipca 2021. Nie wiadomo jeszcze nic na temat premiery na HBO w Polsce. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć