Było Black Sabbath, teraz czas na Ozzy'ego Osbourne'a! Słynny utwór artysty w zwiastunie animacji W głowie się nie mieści

i

Autor: Materiały prasowe/Screen z YouTube - Pixar Ozzy Osbourne w zwiastunie nowej odsłony animacji "W głowie się nie mieści"

Było Black Sabbath, teraz czas na Ozzy'ego Osbourne'a! Słynny utwór artysty w zwiastunie animacji "W głowie się nie mieści"

2023-11-10 11:30

Dopiero co pisaliśmy o tym, że kultowy utwór Black Sabbath, "War Pigs", pojawia się w kluczowym momencie najnowszego trailera filmu "Napoleon" Ridley'a Scotta. To nie koniec heavy metalu w zwiastunach! Dostępna jest najnowsza zapowiedź drugiej odsłony uwielbianej animacji "W głowie się nie mieści", a w niej słyszymy... Ozzy'ego Osbourne'a!

Animacja W głowie się nie mieści trafiła na ekrany kin na całym świecie w 2015 roku. Historia Riley, która dorasta i uczy się radzić sobie z emocjami: Radością, Strachem, Gniewem, Odrazą i Smutkiem, podbiła serca widzów. Obraz spotkał się z dużym uznaniem krytyków, nagrodzono go m.in. Oscarem i Złotym Globem.

Teraz potwierdzono oficjalnie, że już w przyszłym roku, a więc dziewięć lat po premierze oryginału, do kin trafi druga część animacji! W głowie się nie mieści 2 szybko stanie się jasne, że Riley dorasta i musi nauczyć się radzić sobie z całą gamą zupełnie nowych emocji, jak Niepokój, najpewniej nowymi bohaterami będą także Zawiść, Znudzenie i Wstyd. O tym przyjdzie się nam przekonać latem 2024 roku, ale już teraz możemy obejrzeć zwiastun nowej odsłony uwielbianej animacji.

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

Ozzy w zwiastunie "W głowie się nie mieści 2"!

A w trailerze prawdziwa gratka także dla rodziców, szczególnie jeśli Ci są fanami klasycznego heavy metalu! W nowym zwiastunie W głowie się nie mieści 2 wybrzmiewa kultowy utwór Ozzy'ego Osbourne'a, czyli Crazy Train! Wieści te nadchodzą chwilę po tym, gdy w najnowszym zwiastunie produkcji Napoleon Ridley'a Scotta użyta została legendarna kompozycja Black Sabbath - War Pigs!