Marilyn Manson

i

Autor: AP Marilyn Manson

Była dziewczyna Marilyna Mansona, zapowiada film dokumentalny o związku z artystą

2022-01-14 11:06

Sprawa Marilyna Mansona cały czas jest bardzo żywa i co jakiś czas wraca do mediów. Teraz okazuje się, że ma powstać film na temat związku artysty z Evan Rachel Wood, który zrealizuje sama aktorka. Produkcja ma skupić się na temacie maltretowania przez Mansona.

Sprawa Marilyna Mansona co jakiś czas wraca i w zasadzie, trudno powiedzieć, jaki będzie jej finał. Przypomnijmy, że kilka kobiet, które miały bliskie związki z artystą, oskarżyło go o maltretowanie, co wywołało całą lawinę rzeczy, które doprowadziły do tego, że obecnie Manson musiał usunąć się z życia publicznego. To jednak nie koniec, ponieważ Evan Rachel Wood, chce zrealizować specjalny film, w którym opowie o tym, jak wokalista się nad nią znęcał.

Co tam w środku gra - Metallica

Evan Rachel Wood zrealizuje film o tym, jak Marilyn Manson się nad nią znęcał

Reżyserką filmu jest Amy Berg, która twierdzi, że pomysł zrodził się w 2019 roku i na początku nie miał dotyczyć Mansona:

To nie miało być o Mansonie i jego świecie. To miała być historia 'Erin Brockovich'. Chciałyśmy dać wsparcie kobietom i mężczyznom, którzy utknęli w sytuacji, w której są wykorzystywani. Dopiero potem zdecydowała się wyjawić jego personalia publicznie.

Film ma pojawić się na Sundance Film Festival oraz na HBO

Sonda
Uważasz, że Marilyn Manson jest winny?