Brytyjski The Guardian wskazał najlepsze europejskie festiwale. Jest także polski akcent

i

Autor: Unsplash/zdj. ilustracyjne

Koncerty

Brytyjski "The Guardian" wskazał najlepsze europejskie festiwale. Jest także polski akcent

Dziennik "The Guardian" postanowił stworzyć listę najlepszych festiwali muzycznych w Europie. Wyróżniono 35 imprez. Nie zabrakło także polskiego akcentu.

Polski festiwal został wyróżniony przez dziennik "The Guardian"

Brytyjski "The Guardian" postanowił stworzyć zestawienie najlepszych muzycznych festiwalu na Starym Kontynencie. Redakcja dziennika wskazała ich aż 35. Na wspomnianej liście znalazły się takie imprezy, jak m.in. Roskilde, Primavera Sound, Rock Werchter czy Colours of Ostrava. 

Co istotne, "The Guardian" nie zapomniał także o Polsce. 

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

Wśród 35 najlepszych europejskich festiwali znalazł się także Open'er. Ten wybór nie może dziwić. – To mocno oblegany festiwal, który konsekwentnie przyciąga duże nazwiska – napisali dziennikarze "The Guardian". 

Przypomnijmy, że pierwsza edycja odbyła się w 2002 roku (w Warszawie), a organizatorem imprezy jest agencja koncertowa Alter Art. W ciągu ponad 20 lat na scenach Opene'ra wystąpili tacy wykonawcy, jak m.in. Radiohead, Pearl Jam, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers czy Prince. 

Open'er Festival 2024. Kto wystąpi?

Tegoroczna edycja Open'era odbędzie się w dniach 3-6 lipca na lotnisku Kosakowo w Gdyni. W tym roku głównymi gwiazdami będą: Foo Fighters, Dua Lipa i Doja Cat. Ponadto zagrają także m.in. Måneskin, Sam Smith, Michael Kiwanuka, Slowdive czy Air. 

Bilety na festiwal wciąż są dostępne w sprzedaży. Karnet na wszystkie cztery dni kosztuje 1090,95 zł, karnet weekendowy 796,95 zł, a bilety jednodniowe 519,75 zł. Można także kupić karnety wraz z miejscem na polu namiotowym. 

Oto najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe w Polsce w 2024 roku: