Bruklin zapowiada debiut utworem o Łodzi Liny i bruk

i

Autor: Materiały prasowe - fot. K. Wyzynski Bruklin zapowiada debiut utworem o Łodzi "Liny i bruk"

Bruklin zapowiada debiut utworem o Łodzi "Liny i bruk"

2023-09-06 11:48

Bruklin to kwintet z Łodzi grający klasycznego rocka. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego - wokalisty i frontmana grupy. ‘Liny i bruk’ to kolejny singiel zespołu, który zapowiada wydanie debiutanckiej płyty na jesieni 2023 roku.

Utwór opisuje przywiązanie człowieka do miasta-matki. Miejsca w którym się wychował, dorastał i spędził jedne z piękniejszych chwil swojego życia. Zespół Bruklin powstał w Łodzi i tam też znajduje się nasza mała ojczyzna, dla jednych miasto żuli, a dla nich miejsce gdzie wszystko się zaczęło - tak o powstaniu piosenki ‘Liny i bruk’’ pisze autor tekstu i wokalista Bartłomiej Makrocki.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Bruklin szykuje się do wydania debiutu

‘Liny i bruk’ to kolejny singiel zespołu, który zapowiada wydanie debiutanckiej płyty na jesieni 2023 roku. Za produkcję tego albumu odpowiada Andrzej Puczyński, legendarnyproducent znany ze współpracy z takimi artystami jak Hey, De Mono, Edyta Bartosiewicz i Kasia Kowalska.

Poprzednim singlem było ‘Wspomnienie’

O zespole

Bruklin powstał w 2018 roku a już rok później wydał debiutancką EP zatytułowaną "#nieznam”, nagraną dzięki wygranej w przeglądzie kapel rockowych organizowanym przezUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w 2019 roku. Na koncie mają również wiele innych sukcesów i nagród.

Bruklin

  • Bartłomiej Makrocki - wokal
  • Dawid Rudzki - gitara
  • Rafał Napieralski - gitara
  • Jarosław Maciaszek - bas
  • Tomasz Adamczyk - perkusja